Optymalizacja zatrudnienia w firmie

Optymalizacja zatrudnienia w firmie nr 77182

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: http://www.effectgroup.pl/news/126/58/Optymalizacja-zatrudnienia-w-firmie.html

INFORMACJE
Cena
1 400 / dzień
Użytkownik
effectgroup ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Marcin Wrzosek
Effect Group sp. z o.o. szkolenia dla firm
Wyślij e-mail
Astronomów 3/300
01-450 Warszawa

tel: 22 463 63 53
tel: 22 533 50 24
http://www.effectgroup.pl/dzial-personalny-szkolenia-hr
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
www.effectgroup.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


 

Zapraszamy na szkolenie personalne Pt. Optymalizacja zatrudnienia w firmie

 

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat stosowanych w nowoczesnej praktyce zarządzania rozwiązań, dotyczących „wrażliwego” i trudnego zagadnienia, jakim jest optymalizacja, czy też racjonalizacja struktury zatrudnienia w firmie. Optymalizacja ta może przyczynić się do redukcji kosztów i ewentualnie wiązać się z redukcją zatrudnienia. Proces ten może również oznaczać znaczne lepsze wykorzystanie potencjału już zatrudnionych osób bez zmniejszenia liczby pracujących w firmie.

 

W trakcie szkolenia zostaną również przedstawione i omówione narzędzia ułatwiające przeprowadzenie procesu optymalizacji (procedury postępowania, formularze, ankiety). Pozwolą one na przygotowanie i przeprowadzenie optymalizacji zatrudnienia w sposób sprawny, umożliwiający normalne funkcjonowanie organizacji, pozwolą również zminimalizować negatywne skutki ewentualnych zwolnień pracowników.

 

Szkolenie daje merytoryczne podstawy dla podjęcia decyzji o przeprowadzeniu optymalizacji we własnym zakresie oraz o zasadach komunikowania zmian pracownikom.

 

Jest ono przeznaczone dla kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla, menedżerów działów kadr, a także specjalistów uczestniczących w procesach zmian w organizacjach.

Aktualna Wyślij e-mail dostępna jest na naszej stronie Wyślij e-mail :
 
 
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie Wyślij e-mail na nr. Fax. Wyślij e-mail
 
Zapraszamy do współpracy Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU effectgroup
Optymalizacja zatrudnienia w firmie - galeria
Optymalizacja zatrudnienia w firmie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Język angielski, korepetycje z angielskiego   Następna usługa: Księgowość doradztwo gospodarcze Wrocław