Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Od kiedy dziecko może jeździć na przednim siedzeniu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Od kiedy dziecko może jeździć na przednim siedzeniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lorelei 16 kwi 2011, 23:10
    Mam do Was pytanie jak w temacie. Orientujecie się czy małe dziecko można wozić na przednim siedzeniu samochodu? Moja siostra wozi tak swojego synka trzyletniego, a ja ją próbuję przekonac, że nie powinna...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 17 kwi 2011, 0:33
    Dziecko może jechać z przodu jak nie ma poduszki, ale oczywiście w foteliku!
    Cytuj
  • Grantorino 17 kwi 2011, 1:11
    No wiesz, teoretycznie mozna dziecko sadzać na przednim fotelu, ale bezpieczniej jest zawsze z tyłu. Ja swoich nigdy nie wożę z przodu.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 17 kwi 2011, 6:02
    becia_koronczarka napisał:Dziecko może jechać z przodu jak nie ma poduszki, ale oczywiście w foteliku!
    chodziło mi o poduszkę powietrzną rzecz jasnauśmiech
    Cytuj
  • Niania90 17 kwi 2011, 8:33
    Moja sąsiadka też ma fotelik dla córeczki z przodu. Mówiła mi, że jak wozi małą do przedszkola to musiałaby co chwilę się obracać do niej do tyłu i łatwiej sama by spowodowała wypadek... także rozumiem ja, bo dzieci ciągle wołają o coś i lepiej chyba w tej sytuacji mieć dziecko koło siebie. Co innego starsze, ale ta dziewczynka sąsiadki ma chyba ze dwa latka.
    Cytuj
  • Ronjaa 17 kwi 2011, 11:38
    Mimo wszystko najbezpieczniej jest zawsze z tyłu i najlepiej tam właśnie wozić dzieci. Jak auto ma poduszki powietrzne to nawet przy małej stłuczce może się skończyć tragicznie, nie mówiąc o wiekszym wypadku... lepiej zawsze być przygotowanym na wszelkie ewentualności.
    Cytuj
  • yellowphone 17 kwi 2011, 13:53
    http://fotelik.info/pl/art/od_kiedy_fotelik_przodem_do_kierunku_ruchu,12.html
    To jest link do artykułu na ten temat. Polecam w ogóle całą stronkę, wiele można się dowiedzieć, rozwiać wątpliwości i ustrzec przed niemądrymi decyzjami. Linka wysłał mi mój mąż jak wpadłam na bardzo mądry pomysł żeby raz pojechać bez fotelikaskrzywienie
    Cytuj
  • Grantorino 17 kwi 2011, 15:12
    Bardzo dobra ta strona. Polecam zwłaszcza filmiki z crash-testów...
    Cytuj
  • Cloudy 17 kwi 2011, 15:44
    Z tego co się orientuję to nie wolno wozić z przodu dzieci poniżej 12 lat.
    Cytuj
  • don_corleone 17 kwi 2011, 18:19
    To nieprawda. Gdzieś Ci dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościeleuśmiech Do ukończenia 12 roku życia i do 150cm wzrostu dzieci muszą jeździś w foteliku, albo takiej podkładce, jak już są większe. A z przodu można wozić nawet niemowlaki, ale jak już ktoś słusznie zauważył, bezpieczniej jest z tyłu. Pamiętajcie, że fotelik to i tak minimum bezpieczeństwa, jakie możemy zapewnić dziecku...
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum