Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Komu opłaca się zakładać IKE, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komu opłaca się zakładać IKE

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kwacho 29 mar 2011, 6:27
    Na IKE można wpłacać nieregularnie? Dziwne bo ING TFI ma taki zapis
    " Minimalna jednorazowa wpłata nie może być niższa niż 100 zł. Rocznie wymagane jest wpłacenie przynajmniej 1200 zł. Limit ten przestaje obowiązywać, gdy suma wszystkich wpłat przekroczy 5000 zł."
    Więc chyba na ike wpłacać przynajmniej jakąś podstawę.
    Cytuj
  • CBA_ABW 29 mar 2011, 9:29
    Dobry rozwiązniem było wprowadzenie możliwości transferu z PPE na IKE. Kiedyś takiej możliwości nie było. Tylko znowu. PPE miało być ratunkiem na niskie emerytury a okazuje się , ze do PPE należy tylko 2 % pracujących . Ciemno widzę perspektywy naszego kraju.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 29 mar 2011, 10:18
    Teraz szykują dodatkowe coś nowego co zwie się indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego (IKZE). Wpłacając na IKZE dostaniemy ulgę podatkową - konsultacje wciąż trwają, ale przy wypłacie zapłacimy podatek dochodowy.
    To kolejne martwe rozwiązanie. Chociaż kto ich tak wie jak to będzie wyglądać w rzeczywistości.
    Cytuj
  • emgieer 4 paź 2013, 9:11     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sty 2014, 13:08, w całości zmieniany 1 raz)
    A może zdecyduj się na IKZE? Wiesz tutaj przynajmniej masz dodatkowe ulgi.
    Cytuj
  • OMS 10 paź 2013, 14:38
    Ja mam [url=http://]darmowe konto bankowe[/url] z rachunkiem maklerskim w mBanku.
    Dodatkowo można znaleźć promocję, w której są [url=http://]darmowe gadżety[/url]
    i zarabiać na zakupach z mOKAZJAMI.
    Cytuj
  • adieuadi 5 lis 2013, 19:12
    Ze swej strony mogę podpowiedzieć, że jak ostatnio przeglądałem oferty kont ike, to w moim odczuciu, najlepiej wypada ike plus w ing. Obniżone prowizje na fundy i fajny produkt w postaci ich "perspektyw", czyli podajesz rok przejścia na emeryturę a oni ci dobierają odpowiednią strategię. Pół rodziny już przekabaciłem, może powinienem się do nich zgłosić po jakąś prowizje, hehe przymrużenie oka
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum