Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Loteria "pusty sms na 74500", strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Loteria "pusty sms na 74500"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • niusiek71 22 lut 2011, 8:39
    Wiesz nie możesz wypowiadać się za wszystkich bo ja tez brałem udziałw pustym smsie i przeciwieństwie do innych nie zamierzam o nic walczyć bo nie mam o co. To jest gra a nie sposób na życie. Nie wiem ile wydałaś, ale cóż ja nie szalałem i nie inwestowałem bóg wie jakich pieniędzy. Rozsądek i poczucie że robie to bo chce a nie licze że się z tego utrzymam.
    Cytuj
  • Mentor50 22 lut 2011, 10:20
    Z tego co ogladałem to ludzie wydawali na to po 150 zł i nie uważam, ze było to uczciwe. Jeśli przychodzi mi sms, ze wygrałem i prezes już czeka z pieniędzmi i mam to potwierdzić, to dla mnie jest jasna informacja, że jestem szczęśliwcem. A tu tylko kolejne wyciąganie pieniędzy i prośba o potwierdzenie nie wiadomo czego za 4,88 zł.
    Organizatorzy takich konkursów już dawno powinni siedzieć za kratami, a nie kręcić historyjki o kolejnych wygranych.
    Cytuj
  • barbara111 22 lut 2011, 23:29
    niusiek71 napisał:Wiesz nie możesz wypowiadać się za wszystkich bo ja tez brałem udziałw pustym smsie i przeciwieństwie do innych nie zamierzam o nic walczyć bo nie mam o co. To jest gra a nie sposób na życie. Nie wiem ile wydałaś, ale cóż ja nie szalałem i nie inwestowałem bóg wie jakich pieniędzy. Rozsądek i poczucie że robie to bo chce a nie licze że się z tego utrzymam.
    Oczym ty wogle piszesz dla mnie nie ma znaczenia ile kasy wydalam tylko chodzi o sam fakt ze ta nieuciwa loteria wogle istnieje ,obojetnie w co grasz obowiazuja jakies zasady ,a w tej grze nie ma zadnych zasad poprostu robia ludzi w balona i to tak beszczelnie ze jest to nie do zaakceptowania ,mysle ze dla ciebie wypisywania takich bzdur jest sposobem na zycie ,podejrzewam ze masz z tego jakas korzysc ,chyba masz cos wspolnego z tymi ZLODZIEJAMI I OSZUSTAMI : ;UWAGA LOTERIA 74500 TO JEST ZWYKLE BANDYCTWO MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO SIE SPOTKAMY NA SALI SADOWEJ
    Cytuj
  • Mom07 23 lut 2011, 1:17
    Ależ mój wątek wywołał zainteresowanie. A ja tylko spytałam się jak z tego zrezygnować.
    Ale takich naciąganych sms jest więcej, nawet operatorzy komórkowi je stosują. szok w trampkach jak to mówi młodzież.
    Cytuj
  • barbara111 10 mar 2011, 14:27
    Mom07 napisał:Ależ mój wątek wywołał zainteresowanie. A ja tylko spytałam się jak z tego zrezygnować.
    Ale takich naciąganych sms jest więcej, nawet operatorzy komórkowi je stosują. szok w trampkach jak to mówi młodzież.
    Dobre okreslenie bo faktycznie jest to szok w trampkach ,ale najgorszy szok to wlasnie LOTERIA PUSTY SMS 74500 ,takich OSZUSTOW powinno sie natychmiast pozamykac ,ale mam nadzieje ze to kwestia czasu.
    Cytuj
  • TapMadl 10 mar 2011, 18:11
    a zauważyliście że pan Chajzer już nie występuje w reklamie tej loterii.
    Nie wiem czy to przerwa czy może zrezygnował. A może kolesiów pozamykali za te SMSy.
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum