Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Loteria "pusty sms na 74500", strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Loteria "pusty sms na 74500"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grazynka1975 7 sty 2011, 9:54
    Jak zwykle krytyka...widac ze sa ludzie nastawieni krytycznie doslownie do wszystkiego i pomimo ze jest mnostwo loterii ktore dzialaja na takiej samej zasadzie jak pusty sms to krytykuja bezmyslnie ta ktora jest poparta regulaminem itp...
    Cytuj
  • barbara111 9 sty 2011, 16:54
    Grazynka1975 napisał:Jak zwykle krytyka...widac ze sa ludzie nastawieni krytycznie doslownie do wszystkiego i pomimo ze jest mnostwo loterii ktore dzialaja na takiej samej zasadzie jak pusty sms to krytykuja bezmyslnie ta ktora jest poparta regulaminem itp...
    Witam Grazynko 1975 Gram w rozne loterie ale takiej jeszcze nie spotkalam azeby traktowali ludzi jak idiotow .W innych loteriach nikt nie informuje o 100% wygranej i dlatego rozni sie ona od innych
    cyt gwarancja bankowa zostala wplacona .potwierdzamyto w 100%,a najgorsze jest ze potrafia przysiegac ze pieniadze zostana wyplacone .tak jak pisalam wczesniej to sa poprostu ZLODZIEJE ZLODZEJE ,ale w zyciu jest tak ze kij ma dwa konce i mam nadzieje ze wspolnymi silami zalatwimy te sprawe

    wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • Andorek 9 sty 2011, 18:39
    Widziałem ten reportaż TVP2 na temat pustego SMS. To zwykłe naciąganie ludzi nie mające z loterią nic wspólnego. Skoro z treści SMS jednoznacznie wynika, że wygrałeś to znaczy że wygrałeś i koniec kropka.
    Regulamin który ma bite 14 stron drobnego druku to jakaś kpina.
    Wchodzę na stronę tej zabawy a tam nie ma nawet adresu siedziby spółki. Formalnie firma widmo.
    A ci co niby wygrali. Jak ja mam wierzyć, że ktoś wygrał??? Może dostali 1000 zł aby powiedzieli, że wygrali 10000 zł.
    Nie znam nikogo, kto wzbogaciłby się grając w jakieś loterie.
    Cytuj
  • Grazynka1975 10 sty 2011, 12:28
    Reportaz tez moze byc oplacony...tak jak z reszta juz wspominalam wczesniej moim zdaniem tworcy reportazu nie byli dobrze przygotowani skoro nie wiedzieli nic o regulaminie loterii pusty sms. To moim zdaniem swiadczy zle o kims.
    Cytuj
  • Andorek 10 sty 2011, 13:10
    Grazynka1975 napisał:Reportaz tez moze byc oplacony...tak jak z reszta juz wspominalam wczesniej moim zdaniem tworcy reportazu nie byli dobrze przygotowani skoro nie wiedzieli nic o regulaminie loterii pusty sms. To moim zdaniem swiadczy zle o kims.
    Opłacony przez kogo, w jakim celu? Ale to właśnie w reportażu Ekspresu Reporterów pokazali ten chory regulamin. Jak zakładałem konto w banku to regulamin mieścił się na dwóch stronach i nie tak gęsto zapisanych.
    Ja w każdym razie nie biorę udziału ani w pustym ani w pełnym SMS, bo wiem że to nabijanie kasy organizatora.
    Dziennikarz wydał 100 zł na SMS a i tak zrobiono go w balona.
    A co ty tak bronisz tego konkursu?
    Cytuj
  • Grazynka1975 11 sty 2011, 10:10
    @Ciekawski z tego co ja widze i slysze to Pan Jan nie mieszka w Skarżysku tylko jest tam w delegacji....
    Nie broni loterii pusty sms, po prostu uważam że większość loterii działa na podobnych zasadach i wystarczy przeczytac regulamin zeby znac zasady a nie oskarzac organizatorow o to ze sie nie udalo.
    Cytuj
  • paragraf54 11 sty 2011, 10:55
    A tu ze strony UOKiK - ze stycznia 2011 roku

    "UOKiK ukarał organizatora loterii Pusty SMS, oraz internetowych naciągaczy z data-smierci.pl. Pytanie, czy to wystarczy?

    Internetq Poland, organizator loterii SMS-owej Pusty SMS musi zapłacić ponad 499 tysięcy złotych kary. Na firmę Pronatan, właściciela serwisu data-smierci.pl, nałożono karę w wysokości prawie 17 tysięcy złotych. W momencie kiedy wszyscy mieli już wrażenie, że na SMS-owych naciągaczy nie ma mocnych, coś się ruszyło i UOKiK zadziałał wyjątkowo sprawnie.

    Postępowanie Urzędu w sprawie nieuczciwych praktyk Internetq Poland ruszyło w październiku 2010. Biorący udział w loterii, dostawali SMS-y, które w nieuczciwy sposób sugerowały, iż wystarczy wysłać 1 pustą wiadomość, aby otrzymać nagrodę. Nie wystarczyło - rekordziści grali dalej, wysyłając ich setki. UOKiK potrzebował niecałych trzech miesięcy, aby stwierdzić, że organizator przedobrzył i stosował tzw. agresywną praktykę rynkową. Kara jest wysoka, jednak decyzja Prezesa UOKiK-u nie jest ostateczna - mamy więc niemal 100% pewność, że Internetq Poland odwoła się od niej do sądu."
    Cytuj
  • Grazynka1975 12 sty 2011, 10:21
    Organizatorzy loterii pusty sms odniesli się do tego zarzutu. Sądze ze warto przeczytać bo moim zdaniem to bardzo racjonalna odpowiedz na zarzuty UOKik
    Cytuj
  • Procek4 12 sty 2011, 11:44
    Ja tam w loteriach pusty SMS czy inne tego typu nie biorę udziału

    Ale na Youtube są filmiki o tej loterii - ktoś musiał się mocno wkurzyć

    http://www.youtube.com/watch?v=g46F97j5BUo
    http://www.youtube.com/watch?v=7c7lbQCMIyc


    To jest ciekawe
    http://www.youtube.com/watch?v=QXZb3E3THeo

    Cytuj
  • SawkaE 13 sty 2011, 8:47
    Coś musi być na rzeczy bo ludzie czują się oszukani. W Rzeczpospolitej z 12 stycznia 2011 roku jest cały artykuł o tej loterii i pokrzywdzonych.

    Nabici w setki esemesów, Grażyna Zawadka , Sylwia Szparkowska
    "Uczestnicy konkursu „Pusty sms" czują się oszukani. Rozważają zawiadomienie prokuratury.
    Mnóstwo esemesów, od których nie można się uwolnić, dostają osoby, które przystąpiły do konkursu "Pusty sms". Od ciepło brzmiących w rodzaju "Serdeńko" przez oficjalnie "Prezes loterii informuje" aż po mocne wezwania o treści "Człowieku, weź się ogarnij"."

    Teraz czytałam że Hajzer przechodzi do TVN. Dla mnie ten człowiek stracił wiarygodność.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum