Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Loteria "pusty sms na 74500", strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Loteria "pusty sms na 74500"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grazynka1975 14 sty 2011, 9:39
    Tylko pytanie dlaczego ludzie czują się oszukani? Bo nie wygrali w loterii pusty sms? bo nie przeczytali regulaminu i nie znali zasad? Moim zdaniem to zwykla zazdrosc i dziwna mentalnosc ludzi.
    Cytuj
  • MandM 14 sty 2011, 12:18
    Ja w takie bajery się nie bawię, bo to naciąganie ludzi.
    Już nie 10 nie 20 a 30 tysięcy złotych do wygrania.
    Nie czekaj.. wyślij SMS.
    Panie Kowalski dostaje pan 10 tys. zł premii za nic. Nie musi pan przychodzić do pracy, a i tak płaca wpłynie na pana konto. Niech pan nie czeka tylko idzie do domu. Dalibyście się tak przewałkować?
    Cytuj
  • Grazynka1975 17 sty 2011, 16:08
    Po prostu wiadomo ze każda loteria ma swoją "polityke" i ze takie smsy sa wysylane z kazdej loterii. Ja gralam oprocz w pustego smsa takze w inne loterie smsowe i zauwazylam wlasnie taka zaleznosc, ale w regulaminie wlasnie jest okreslone zawsze ile smsow bedzie wysylal organizator dziennie w zwiazku z loteria.
    Cytuj
  • Vatowiec 19 sty 2011, 9:54
    Jak mam ochotę to gram.
    Tylko nie lubię jak ktoś mnie oszukuje.

    Przysłanie wiadomości, że jakaś tam kwota już na ciebie czeka i tylko musisz to potwierdzić, po czym tak w kółko, to nie jest już gra tylko oszukiwanie ludzi. Ta loteria z zabawą nie ma nic wspólnego i dziwię się temu aktorowi, że bierze udział w czymś takim. Jest jeszcze coś takiego jak Honor i swój wizerunek.

    Cytuj
  • SawkaE 19 sty 2011, 14:09
    Wysłała "pusty SMS" i... dostała rachunek na 1500 zł

    Portal NaszeMiasto.pl opisuje przypadek pewnej mieszkanki Lublina, która wzięła udział w loterii "Pusty SMS". Skuszona obietnicami "pewnej" wygranej wysłała 280 SMS-ów, niestety zamiast nagrody czekał ją tylko rachunek na kwotę 1500 zł.

    I nic więcej nie powiem. przymrużenie oka
    Cytuj
  • barbara111 20 sty 2011, 22:40
    Uwazam ze te wszystkie loterie to poprostu nabijanie ludzi w butelke ale ta jest najbardziej w K......ca,.Kiedys wysylalam rozne sms azeby pomoc dzieciom itp. to jest przykre ze przestalam wysylac nawet na cele dobroczyne ,poniewaz nie wierze juz czy faktycznie beda przeznaczone na cele dobroczynne,ito jest bardzo smutne bo tracimy wiare i zadaje sobie pytanie ze za drobne wykroczenia wyroki sadowe sa bardzo rygorystyczne ,a na takich zlodzieji nie ma zadnych kar i to jest bardzo dziwne Teraz jak mam mozliwosc finansowa to pomagam ludzia osobiscie ,PUSTY SMS 74500 TO POPROSTU OSZUSCI!!!!!!!!!!! Gwiazdorkow juz nie ma nie ma sie co ludzic pozdrawiam wszystkich oszukanych uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • Grazynka1975 21 sty 2011, 13:01
    No i wlasnie o to chodzi. Tak sie mozna licytowac bez konca bo jak widac zdania są podzielone i tak samo jak ktos mi mowi ze bronie loterii pusty sms tak samo mozna powiedziec ze niektorzy sie uwzieli bo na prawde jest duzo materialow swiadczacych o wiarygodnosci loterii.
    Cytuj
  • barbara111 22 sty 2011, 16:33
    Grazynka1975 napisał:No i wlasnie o to chodzi. Tak sie mozna licytowac bez konca bo jak widac zdania są podzielone i tak samo jak ktos mi mowi ze bronie loterii pusty sms tak samo mozna powiedziec ze niektorzy sie uwzieli bo na prawde jest duzo materialow swiadczacych o wiarygodnosci loterii.
    grazynka1975 O JAKICH MATERIALACH MOWIMY CHYBA O FAKTACH JAK OSZUKUJA LUDZI MYSLE ZE TO MIALAS NAMYSLI BO TO SA FAKTY ZLODZIEJE I OSZUSCI
    Cytuj
  • Grazynka1975 24 sty 2011, 12:07
    Mówie o materiałach typu wywiady z ludzmi ktorzy wygrali w loterii pusty sms w necie i na stronie loterii. Przeciez Ci ludzie ręczą swoim imieniem i nazwiskiem za to co mówią.
    Cytuj
  • C_ZAK 24 sty 2011, 12:17
    SŁUPY jak biorą kredyt w banku to też firmują umowę swoim imieniem i nazwiskiem. Tylko później zostają się z kredytem na karku.
    Jakiś menel dostał kredyt na merca. To są dopiero przekręty.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum