Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Loteria "pusty sms na 74500", strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Loteria "pusty sms na 74500"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grazynka1975 20 gru 2010, 11:09
    Moim zdaniem przez ten expres reporterow tvp sie troche ponizylo... reporterzy byli niedoinformowani bo nie wiedzieli nawet ze jest regulamin na stronie loterii pusty sms. Robia tylko ludziom pranie z mozgu a ludzie zamiast spojrzec na sprawe racjonalnie emocjonuja sie czyms co tak na prawde nie jest do konca zgodne z prawda.
    Cytuj
  • SawkaE 20 gru 2010, 13:04
    Tak się składa, że oglądałam ten program na TVP2 i tam pokazano regulamin, a raczej książkę rozłożoną na 10 czy 12 stron drobnego druczku.

    Już sam regulamin powinien dać coś do Myślenia. Najbardziej ubawiłam się SMS , prezes już zapakował twoje pieniądze. Kiedy poszli dziennikarze do prezesa zapytać się gdzie są te zapakowane pieniądze ten odpowiedział "Gdzieś są". A na pytanie kto pakuje te pieniądze.... no ten "pakowacz".
    Dla mnie to jest szwindel. Skoro SMS zawiera treść, że masz 10 tys. zł i musisz wysłać SMS o potwierdzeniu, a zamiast info o koncie przychodzi ci kolejny SMS. Tym już dawno temu powinna zając się prokuratura.
    Cytuj
  • Grazynka1975 21 gru 2010, 8:50
    jak na 10 czy 12 stron drobnym druczkiem skoro na stronie loterii pusty sms jest regulamin i wcale nie jest taki długi. Poza tym chyba dobrze, ze został skrupulatnie opracowany i wszystko jest szczegółowo opisane. Moim zdaniem jest czytelny i przejrzysty.
    Cytuj
  • monos 23 gru 2010, 1:13
    Grazynka1975 napisał:jak na 10 czy 12 stron drobnym druczkiem skoro na stronie loterii pusty sms jest regulamin i wcale nie jest taki długi. Poza tym chyba dobrze, ze został skrupulatnie opracowany i wszystko jest szczegółowo opisane. Moim zdaniem jest czytelny i przejrzysty.
    Jak ktos nie ma dostepu do internetu ,to jak ma przeczytac ten regulamin ? Dostęp do reklamy ma każdy ,ale do internetu już nie ,i chyba sobie nie wyobrażasz ze ktos bedzie jechał do Warszawy żeby przeczytac ten dokument ? Jezeli dla ciebie ktoś kto wysyła sms o treści" Pieniądze otrzymasz na 100% " lub ,"Żartujesz sobie ? Nagroda została przyznana specjalnie dla ciebie" , nie jest oszustem to o czym my tutaj rozmawiamy ?. Żałosne jest to ,że taki szwindel firmuje taka osoba jak Hajzer
    Cytuj
  • Grazynka1975 27 gru 2010, 11:16
    Ale przeciez nawet w reklamie tv loterii pusty sms na dole ekranu jest podana cena smsa itp.
    Cytuj
  • barbara111 31 gru 2010, 15:24
    witam grazynka 1975 Z twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze chyba masz cos wspolnego z tym szwindlem . ,przeciez to jest oczywiste ze pusty sms 74500 to poprostu nabijanie ludzi w butelke Mam nadzieje ze ktos zrobi z tym porzadek napewno dolacze sie do zbiorowego pozwu sadowego ,niewazne sa koszta tu juz chodzi o zasade ZAZNACZAM PONOWNIE IOSZCZEGAM NIE DAJCIE NABIJAC SIE BUTELKE TO SA ZLODZIEJE
    Cytuj
  • bogdanlepik 31 gru 2010, 22:10
    Też zostałem oszukany wielokrotnie i jest to przestępstwo przeciwko mieniu zgodnie z Art.286. Kodeksu Karnego cytuję:'' Kto, w celu osiagnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania , podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.''
    Trzeba udać się na Policję i zglosić przestępstwo , ponieważ nikt z nas nie otrzymał regulaminu i nie można go znależć nigdzie .
    Ja osobiście zgłaszam przestępstwo na Policję w poniedzialek po Nowym Roku .
    Przypominam , że trzeba okazać wszystkie smsy przychdzące i swoje odpowiedzi .
    Szczęśliwego Nowego Roku . Bogdan Smoleń
    Cytuj
  • barbara111 1 sty 2011, 17:20
    bogdanlepik napisał:Też zostałem oszukany wielokrotnie i jest to przestępstwo przeciwko mieniu zgodnie z Art.286. Kodeksu Karnego cytuję:'' Kto, w celu osiagnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania , podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.''
    Trzeba udać się na Policję i zglosić przestępstwo , ponieważ nikt z nas nie otrzymał regulaminu i nie można go znależć nigdzie .
    Ja osobiście zgłaszam przestępstwo na Policję w poniedzialek po Nowym Roku .
    Przypominam , że trzeba okazać wszystkie smsy przychdzące i swoje odpowiedzi .
    Szczęśliwego Nowego Roku . Bogdan Smoleń

    WITAM serdecznie ! Gratulacje ! Popieram bardzo pana postanowienie ,ja rowniez postanowilam zglosic na policje ale dopiero jak wroce do kraju. Mialabym prosbe o poinformowaniu mnie co pan zalatwil w tej sprawie z gory bardzo dziekuje
    Cytuj
  • Grazynka1975 4 sty 2011, 9:30
    Nie, przeciez nikogo nie namawiam do grania, ale patrze na takie wywiady ze zwycięzcami loterii pusty sms jak ten http://www.youtube.com/watch?v=79IJiFHghlc to mysle sobie ze ta loteria jest bardzo wiarygodna bo przeciez ten Pan wcale nie wyglada jak aktor a jego wypowiedzi sa bardzo spontaniczne.
    Cytuj
  • Ciekawski 4 sty 2011, 10:34
    Oglądałem ten filmik i jest żałosny.
    Kolejarz mieszka w Skarżysku kam. i został oddelegowany do Skarżyska kam... z którego wraca do domu.
    To się nie trzyma już nie powiem czego.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum