Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki notebook do 3000 zł

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki notebook do 3000 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 z 5  
  • Morowy 4 kwi 2011, 9:07
    Mam do wydania na notebooka ok 3000 zł. Nie wiem na co zwrócić uwagę. Kiedy idę do sklepu stoi pełno tych komputerów i nie wiadomo co wybrać. A wiem, że od wnętrzności zależy wydajność i komfort pracy. Samsungów jest dużo, ale jakoś do Samsunga nie mam zaufania.
    Na co w ogóle zwrócić uwagę kupując teraz notebooka?
    Cytuj
  • AMD64 4 kwi 2011, 12:55
    To zależy do czego miały lapek służyć i gdzie. W pracy, w domu czy ma być mocny czy bardziej mobilny. Ten pierwszy będzie cięższy a ten drugi dłużej na baterii pojedzie.
    Cytuj
  • Eru 4 kwi 2011, 15:07
    A to ma być nowy, używany a może regenerowany. Za takie pieniądze to można kupić używanego Alienware.
    Cytuj
  • Divix 4 kwi 2011, 17:26
    Teraz to namnożyło się tych nowych procesorów od Intela i AMD. Nawet ja się już pogubiłem bo te procki z serii "i3,5,7" doczekały się już drugiej generacji a na półkach są jeszcze te pierwsze. AMD też pojechał z nazewnictwem i zupełnie nie wiadomo o co chodzi.
    Szukaj jakiegoś Asusa, HP czy Acera.
    Cytuj
  • Morowy 4 kwi 2011, 18:45
    Normalny laptop do domu. Duże ekran cokolwiek to znaczy i taki internet co to można komputer przenieść w inne miejsce. I taki, aby po wgraniu programu antywirusowego nie dostał zadyszki. A te programy potrafią spowolnić komputer.
    Wygląd i marka nie są aż tak ważne, ale gwarancja powinna być 2 lata. No nie wiem co tam jeszcze. Kamerka do rozmów i mikrofon.
    Cytuj
  • DDR 4 kwi 2011, 21:07
    Ja napiszę na co najlepiej zwrócić uwagę. Pamięć min 4 GB a jeszcze lepiej 6 (lepiej więcej niż mniej), dysk 500 GB (w rzeczywistości 465 GB), celować w procka i5 lub jakiegoś czterordzeniowca AMD, Ekran 17.3 cala. Marka się liczy bo i serwis w razie czego lepszy. Stawiałbym na Asusa lub HP. Z reguły dają 1 rok gwarancji ale za to door to door.
    Cytuj
  • Barnaba56 4 kwi 2011, 22:47
    A w ogóle ktoś korzystał z gwarancji door to door. Jak to wygląda. Czy to może jakaś ściema dla naiwnych i samemu trzeba odsyłać komputer do serwisu.
    Cytuj
  • BluRay 5 kwi 2011, 1:53
    W HP działa, ale jak jest u innych to nie mam pojęcia. Ale jak dają to pewnie i to realizując. Taka gwarancja nie jest jeszcze popularna i dotyczy co tu dużo pisać droższych produktów.
    Cytuj
  • CoolerFan 5 kwi 2011, 6:38
    Toshiba daje i Asus też. Co do Della to nie wiem bo jeszcze 2 czy 3 lata temu w ogóle nie oferował komputerów dla domu, tylko dla firm. Rynek konsumentów jest zupełnie inny i stosowanie metod dostosowanych dla firm zupełnie się nie sprawdzi. Dell może i jest cool, ale bym go nie kupił.
    Cytuj
  • AMD64 5 kwi 2011, 7:46
    Dzwonisz do serwisu, tam zadają ci parę pytań czy przypadkiem usterki nie da się tego usunąć w inny sposób, pytają się o numer seryjny urządzenia i takie tam, po czym przyjmują zgłoszenie i nadają mu numer. I nie trzeba nosić nić do serwisu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum