Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki notebook do 3000 zł, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki notebook do 3000 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KeyDelete 6 kwi 2011, 10:14
    Same komputery Lenovo nie są złe. Jakościowo trochę odstają od reszty, ale najgorszy jest serwis. U nich to zawsze wina klienta i nie z tego względu w statystykach ich produkty są dobre, bo jest mało napraw gwarancyjnych... no mało, bo zawsze klient psuje produkt.

    Typowe uszkodzenie zawiasu matrycy... tak wina klienta, nigdy słabej jakości.
    Cytuj
  • TechNews 6 kwi 2011, 13:08
    no ludzie psioczą na jakość matryc i zawiasów. Wystarczy wpisać serwis Lenovo a lista skarg i zażaleń nie ma końca. przebiegły
    Cytuj
  • Scann 6 kwi 2011, 16:16
    procesor, pamięć i karta grafiki. Tych elementów z reguły się już nie wymienia, chociaż czasem można. Np. kom za 3000 zł z 4GB ramu i komp z 6 GM ramu o 200 zł droższy. Inne elementy takie same. Który wybrać. No ten droższy bo dołożenie 2GB ramu do tego pierwszego może kosztować nawet 700 zł, a tu 2GB dostajemy za 200 zł.
    Cytuj
  • LaikPC 6 kwi 2011, 19:30
    Mówię Lenovo omijać z daleka. Tylko HP, Asus i Toshiba, ewentualnie jeszcze Samsung i MSI. O Dell nie mam pojęcia, ale musi być dobry skoro to lider sprzedaży. Acer na dwoje babka wróżyła, jedni chwalą inni narzekają.

    Co do grafy to omijać też X4500, to już jest jakiś złom wciskany nawet w dobre laptopy z mocnymi innymi podzespołami.
    Cytuj
  • Eru 6 kwi 2011, 20:35
    Samsung RF511 jest dobry. Rozdzielczość matrycy może nie powala na kolana, ale ma za to USB 3. Takie złącza to wciąż rzadkość w laptopach.
    Cytuj
  • hekate 21 lip 2011, 12:43
    Toshiby są całkiem dobre. Moja już ma swoje lata, także właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego. Ten model mnie zainteresował Jest na pewno idealny do typowo biurowej pracy, no i oczywiście oglądania filmów i słuchania muzyki. Do tego jego cena nie jest nawet wysoka. Także ja jednak stawiam na tę markę.
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 9:33
    Ja ogólnie jestem za firmą Dell. Są fajne na stronie. Notebooki innych firm też oczywiście są. Uważam, że 3000 złotych to spokojnie starczy na ten zakup, a nawet zostanie. Dochodzi oczywiście myszka i pewnie padnie propozycja zakupy jakiegoś oprogramowania, dłużej gwarancji, ale to jak się chce, nie trzeba się na to zgadzać. Ja przy zakupie kupiłam jedynie myszkę. Proponowali mi po dobrej cenie jakiś program, już teraz nie pamiętaj jaki.
    Cytuj
  • peana 4 kwi 2012, 14:38
    To wszystko zależy od tego, do czego jest Ci potrzebny notebook. Ale z doświadczenia i opinii innych osób wiem, że jeżeli chodzi o małą awaryjność to dobre są Toshiby. Ta ma dobrą specyfikację na pewno będzie idealny do prac biurowych, czy do odtwarzania filmów.
    Cytuj
  • mula 1 maj 2012, 1:05
    Ultrabook Dell XPS 13 - te jest świetny. Przypadł mi do gustu, tyle tylko, ze dużo kosztuje. No ale widziałam go w konkursie na agenta, organizowanym przez x-kom, więc jest szansa, że sobie go wygram.
    Cytuj
  • iron-sledzik 5 maj 2012, 6:51
    mula napisał:Ultrabook Dell XPS 13 - te jest świetny. Przypadł mi do gustu, tyle tylko, ze dużo kosztuje. No ale widziałam go w konkursie na agenta, organizowanym przez x-kom, więc jest szansa, że sobie go wygram.
    Jak Ci sie podobają ultrabooki to sobie zobacz na tego też niezły, ale sporo tanszy
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum