Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Neo 24 Polecam, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Neo 24 Polecam

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dek-ster 11 wrz 2014, 11:33
    Nowy80 napisał:No tak am też znajdziesz wiele rzeczy nawet dla pupili uśmiech
    Ostatnio też właśnie patrzyłem z ciekawości przymrużenie oka
    Bo jak na razie Moja kotka ma wszystko co trzeba,ale spoko są większe zakupy np 5 KG karma lub 2,5 i wtedy skorzystać z usługi Neoexpress i dostać to tego samego dnia przymrużenie oka
    Córka zachorowała na białe myszki, cóż było robić uśmiech dobrze, że w neo24.pl i dla nich można było kupić klatkę i inne takie tam uśmiech
    Cytuj
  • Nowy80 16 wrz 2014, 9:00
    No tak każdy wybiera to co chce przymrużenie oka
    Ja Polecam Neo24,osobiście mam w nim wszystko co chce,a zakupy szukam puki co w gospodarstwie domowym przymrużenie oka
    a na sprzęt przyjdzie jeszcze pora przymrużenie oka
    i ta nowa usługa Neoexpress zachęca przymrużenie oka
    Polecam osobiście komu się śpieszy do otrzymania Towaru tego samego dnia,sprawdzałem przymrużenie oka
    Cytuj
  • janek30 17 wrz 2014, 8:30
    Super sprawa ta usługa neoexpress,zakupiłem do kuchni nowa lodówke zapłaciłem pare złoty i panowie wnieśli mi ja do mieszkania i zabrali stara.Usługa godna polecenia czas realizacji od zamówienia do dostarczenia tylko pare godzin nie jak do tej pory 48 h,jeszcze tego samego dnia bedziecie cieszyc sie nowym sprzetem w domu czy mieszkaniu.Polecam uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 18 wrz 2014, 11:01
    a ja sklepu nie polecam, miałam wątpliwą przyjemność zakupu, wyczekałam się co niemiara, dzwoniłam, pisałam do nich kontakt kiepski, obsługa klienta fatalna, nigdy więcej, chyba że komuś nie zależy na szybkiej dostawie
    Cytuj
  • aplamaa 18 wrz 2014, 12:53
    zakupiłam telewizor, fachowa obsługa, szybka dostawa, cena atrakcyjna.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum