Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tusz do drukarki, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tusz do drukarki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Joanna844 19 wrz 2016, 13:01
    też jestem za oryginalnymi tuszami
    Cytuj
  • Gonteczek 21 wrz 2016, 17:56
    Tutaj się musze zgodzić jednak co oryginalny tusz to oryginalny. Z tym, że dziwie się jeśli komuś zależy na ekonomicznym rozwiązaniu, że wybiera tonery zamiast kupić drukarkę z systemem iTS gdzie za jeden tusz (oryginalny) który kosztuje 30 zł można wydrukować o wiele więcej stron niż na jednym tonerze za 150 czy więcej złotych. Epson ma obecnie kilka ciekawych promocji dotyczących tego typu drukarek.
    Cytuj
  • zataraa2 26 wrz 2016, 22:09
    drukuję tylko na zamiennikach i nie mam problemu ani z zasychaniem, ani z jakoscią wydruków, szkoda kasy na oryginały do moejj drukarki 60 zł oryginał kosztuje a 15 zł dobry zmaiennik, grunt to nie kupować kiepskich, no name
    Cytuj
  • Lord10 5 paź 2016, 10:03
    Oryginały to wywalanie kasy w błoto, ja za zamienniki płacę 15zł i mi starczają na długo. Na dobretonery.pl można kupić dobre zamienniki tuszy za 10-20zł a nie odbiegają jakością od oryginalnych.
    Cytuj
  • zataraa2 14 paź 2016, 12:49
    Lord10 napisał:Oryginały to wywalanie kasy w błoto, ja za zamienniki płacę 15zł i mi starczają na długo. Na dobretonery.pl można kupić dobre zamienniki tuszy za 10-20zł a nie odbiegają jakością od oryginalnych.
    to fakt uśmiech, szkoda kasy na oryginały, a jakiej marki zamienniki kupujesz i do jakiego urządzenia?
    Cytuj
  • Lord10 25 paź 2016, 10:40
    Do brothera dcpj100. A marki jetworld, jak pisałem wcześniej w dobretonery.pl można dostać w granicach 10zł uśmiech
    Cytuj
  • tymmko 28 paź 2016, 10:28
    Używam już od jakiegoś czasu zamienników Actis i są ok, ani się nie rozmazują, nie zasychają, cena miłą dla portfela
    Cytuj
  • djsnoopi 2 lis 2016, 15:22
    Super, dzięki za wszystkie porady uśmiech
    Cytuj
  • Battlecross 13 lis 2016, 20:56
    Dobra, zabawna historia, ostatnio szwagier prosił żebym mu zamówił zamienniki bo się skończyły i wysłał mi jakieś z allegro. generalnie za komplet czarny + kolor wyszło z przesyłką z 15 zł. No ale mówię mu - ziomek, weź dołóż trochę i kup Asarto jak ja bo te Ci w końcu rozwalą drukarkę. nie, nie, spokojnie, juz na nich drukuje tyle lat i nie ma problemów. Dwa tygodnie później jechałem z nim wybierać nową drukarkę bo tusz w środku wybuchł/wylał się i zalał wszystkie mechanizmy w drukarce. A NIE MÓWIŁEM : D
    Cytuj
  • tartinka 19 gru 2016, 11:30
    Jakie byście polecili do urządzenia brother j100?? uśmiech na oryginały trochę mi szkoda pieniędzy
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum