Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Zamienniki czy się opłacają?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zamienniki czy się opłacają?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bzyk27 30 lis 2012, 18:09
    Active Jet jest godny polecenia. Ich zamienniki są naprawdę dobre. Producent również udziela 5 letniej gwarancji.
    Cytuj
  • Gmarcin 28 gru 2012, 12:03
    Zamienniki są spoko, sam z nich korzystam. Często jest zresztą tak, że kupujesz drukarkę za 100zł, a tusz kosztuje tyle, że bardziej opłaca się wymienić całą drukarkę.
    W dodatku producenci stosują też chipy, które liczą ilość wydrukowanych kartek i nawet jeśli tusz jeszcze jest, to otrzymujesz informację, że go nie ma. Biznes się kręci.
    Cytuj
  • bzyk27 31 gru 2012, 13:46
    Tak nas oszukują na każdym kroku. Ja wolę wydać pieniądze na zamienniki i cieszyć się jakością druku porównywalną z oryginałami.
    Cytuj
  • zataraa2 11 sty 2013, 8:24
    sama właśnie myślałam kiedyś czy nie lepiej kupić nową drukarkę niż wydawać znów na zestaw oryginałów. Na szczęście są zamienniki i tym się można ratować
    Cytuj
  • zataraa2 30 sty 2013, 8:58
    szukałam opinii o tych active jet na innych forach i są pozytywne, ludzie polecają, znalazłam nawet jakiś ranking tuszy i dobrze wypadli, mam zamiar zamówić czarny i kolorowe
    Cytuj
  • MonikaSep 30 sty 2013, 11:45
    Opłacają się, trzeba tylko wybrać dobry model drukarki który posiada łatwe do uzupełnienia pojemniczki


    Cytuj
  • zataraa2 2 lut 2013, 14:53
    Mam brothera i bez problemu znalazłam do niego zamienniki active jet uśmiech, na razie czekam aż mi je przyślą.
    Cytuj
  • zataraa2 16 lut 2013, 16:39
    zamienniki przetestowane i świetnie zdają egzamin, jak sobie przypomnę ile ostatnio zapłaciłam za oryginalny czarny (81 zł z przesyłką) a ile taniej kupiłam zamiennik to aż chce się człowiek popukać w głowę po co tyle kasy wydawać bez sensu
    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:22
    Myślę że zamienniki nie dają takiej jakości jak oryginał. Jednak decydująca jest cena. Ja korzystam z zamienników, drukarka laserowa HP.





    Cytuj
  • zataraa2 3 mar 2013, 16:01
    może to zależy od zamienników? Ja też używam (active jet) i wg mnie jakość jest porównywalna do oryginałów i mam nawet wrażenie, że są bardziej wydajne
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: Serwery WIndows