Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy przebierać sie na weselu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy przebierać sie na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zosiasamosia 25 kwi 2011, 16:28
    Za kilka dni mój ślub, chciałam Was spytać czy przebierałyście się podczas wesela w jakąs inna kreację? Bo ja mam dwie sukienki, jedną oczywiście białą z welonem, a tę drugą założe na poprawiny, ale mama mi radzi żebym założyła na poprawiny jescze inna, a w tą przebrała sie po północy, po oczepinach. Sama nie wiem, trochę mi szkoda ściągać tę białą suknię, której już w zyciu nie włożę... a Wy co myslicie?
    Cytuj
  • caipirinha 25 kwi 2011, 17:34
    No pewnie, że szkoda! Ja się w nic nie przebierałam, zresztą nie wydaje mi się żeby było popularne, przynajmniej u nas. Może w USA to jest bardziej rozpowszechnione, ale w Polsce się nie spotkałam z tym żeby panna młoda zrucała ślubna suknieuśmiech Dopiero na poprawinach jest inna kreacja.
    Cytuj
  • latynowska8 25 kwi 2011, 19:12
    A ja się przebierałam, ale wyszło to tak, że naszykowałam sobie sukienkę na wszelki wypadek, jakby mi było niewygodnie no i faktycznie strasznie mnie pił gorset od sukni, więc po północy ją z ulgą zamieniłam na lżejszą sukienkę z kremowej tafty i tiuluuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 25 kwi 2011, 20:11
    Nie przebieraj się, szkoda sukni, którą założysz tylko na ten jeden dzień! Weź sobie tylko buty na zmianę, bo to sie na pewno przydauśmiech I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, bedę trzyma kciuki za to żeby się pogoda "naprawiła"
    Cytuj
  • zosiasamosia 25 kwi 2011, 21:06
    Moja suknia jest idealnie dopasowana i bardzo w ygodna, aż sama się dziwię, że tak się to udało, bo schudłam kilka kg w ciągu ostatnich trzech tygodni, ale leży idealnie. Raczej myslałam, że może tak wypada, ale hm w sumie to też tylko raz się z tym spotkałam, ale to była wyjątkowa sytuacja, bo państwo młodzi mieli nad ranem samolot do Francji, lecieli w podróż poślubną.
    Cytuj
  • D3niCle0 26 kwi 2011, 1:04
    U nas się raczej tego nie spotyka, ani przebierania, ani opuszczania przyjęcia weselnego przez pare młodąuśmiech
    Cytuj
  • panchita 26 kwi 2011, 7:47
    A ja w zeszłym roku byłam na weselu, gdzie nie tylko panna młoda, ale jej mama i w ogóle duzo dziewczyn zmieniało "kreacje" w trakcie wesela. Nie wiem po co szczerze mówiąc, chodzi o to żeby się przylansować czy jak? Jak dla mnie to bez sensu.
    Cytuj
  • Lilijka 26 kwi 2011, 10:42
    Ja rozumiem, że mogą się przebrać panna młoda (jeśli ma np ciężką suknię) albo mamy, bo na uroczystość kościelną strój może być bardziej elegancki, a na wesele coś lżejszego, co niekoniecznie wypada włożyć do kościoła. Ale reszta gości nie wiem po co ma to robić?
    Cytuj
  • Eli2010 26 kwi 2011, 11:37
    Ja się nie przebierałam, ani moja mama ani teściowa. Szczerze to nie rozumiem tego obyczaju.
    Cytuj
  • Niania90 26 kwi 2011, 13:16
    A ja rozumiem, że panna młoda chce się przebrać, nawet nie dlatego, że jej niewygodnie, ale żeby zabłysnąćuśmiech W koncu to jej dzień. A jak inne babeczki się przebierają to moim zdaniem też chcą zwrócić na siebie uwagę, ale w takim dniu warto uwzglednić, że to panna mloda jest najwazniejsza. Niektórzy o tym chyba zpaominają...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum