Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy przebierać sie na weselu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy przebierać sie na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aurelka 26 kwi 2011, 13:41
    I po to kupować suknię za mnóstwo kasy, którą założy się raz w życiu, żeby ją po paru godzinach zmienić i wyglądać jak zwykły gość? Nigdy w życiu!
    Cytuj
  • Ja80ja 26 kwi 2011, 14:29
    Na wszystkich weselach, na których byłam, to panna młoda zostawała w sukni ślubnej do samego rana i dopiero na poprawinach następnego dnia miała inną kreację.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 26 kwi 2011, 17:57
    Skoro będe miała na sobie tylko raz tę piękną, wymarzoną, bajkową suknię ślubną to zamierzam w niej paradować do upadłegouśmiech Za nic się nie przebiore, chyba że buty.
    Cytuj
  • Aurelka 26 kwi 2011, 21:06
    Ja tak samouśmiech
    Cytuj
  • don_corleone 26 kwi 2011, 23:08
    Kiedyś był taki zwyczaj, że po oczepinach państwo młodzi udawali sie na tzw noc poślubną, w tym czasie pani mloda przebierała sie w strój mężatki, bo już jej nie wypadało w bialej sukni paradować. Ale te ślubne suknie też byly tradycyjne, teraz tyle kosztuje taka slubna suknia, że szkoda ją zmieniać, trzeba wykorzystać na maxaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ja80ja 27 kwi 2011, 6:01
    To chyba jakieś przedpotopowe obyczaje. Kiedyś suknie były dużo skromniejsze, a teraz każda panna młoda może raz w życiu wyglądać jak księżniczka i ja sie dziwię jesli ktoś chce zmienić suknie slubna na zwykła kieckę.
    Cytuj
  • Raf1975 27 kwi 2011, 9:37
    a ja się spotkałem z sytuacja, że pannie młodej ktoś przydepnął suknię, rozległo sie trach i przez chwile świeciła gołym tyłkiem, bo dół sukni pooooszedłuśmiech Chcąc nie chcąc musiała sie prędziutko przebrać.
    Cytuj
  • Aurelka 27 kwi 2011, 12:19
    Jak to gołym? Majtek nie miała?
    Cytuj
  • Ja80ja 27 kwi 2011, 13:36
    Może już była przygotowana na noc poślubną hihiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Raf1975 27 kwi 2011, 16:51
    Nie no, miała chyba jakieś stringi. szybko się zawinęła, nie zdążyłem się przyjrzećprzymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum