Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy przebierać sie na weselu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy przebierać sie na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KamilaKamila 8 wrz 2011, 15:57
    Ja chyba bym zmieniła sukienkę na weselu, taki mam zresztą plan. Oczywiście coś równie odświętnego, ale lżejszego i może krótszego. Przecież w większości sukien ślubnych nawet się nie da wygodnie usiąść, a co dopiero jeść czy tańczyć. Nie chciałabym na własnym weselu siedzieć jak matrona na swym tronie tylko po to, by pięknie wyglądać. A suknię można sprzedać, albo zachować na pamiątkę...
    Cytuj
  • konewka7 13 wrz 2011, 15:22
    pewnie już nieaktualne, ale dla czytelniczek tego wątku - raczej się panny młode przebierają w trakcie wesela, na coś wygodniejszego uśmiech
    Cytuj
  • KamilaKamila 20 wrz 2011, 11:12
    Nie byłam na wielu śluach-weselach, ale to samo zauważyłam.
    Przebieranie jest tylko na korzyść, zwłaszcza jeżeli mamy bardzo długą suknię ślubną i nie chcemy jej potargać (nie trzeba nawet szaleć, wystarczy, że ktoś źle postawi krzesło, a panna młoda szybko wstanie!).
    Dzisiaj mamy taki wybór (nawet niedrogich) sukienek, które w sam raz nadają się na wesele, że koszty nie powinny być tu argumentem.

    Wspomnę jeszcze o przyjemnym wspomnieniu z dzieciństwa. Jak byłam w przedszkolu, moja ciocia podarowała mi swoją suknię ślubną, a mama przerobiłą ją na suknię wróżki. To było wspaniałe przeżycie mieć tyle tiulu na sobie uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum