Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Piekarzowa 19 cze 2011, 21:26
    Zawsze zespół ma swój stolik, gdzie w przerwach od grania moga sobie przysiąśćuśmiech Ale co do wódki to ja bym nie dawała od razu całje, żeby się nie okazalo, że trochę za dużoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 19 cze 2011, 21:46
    No! Poza tym kto będzie chciał ciepłą wódkę pić!
    Cytuj
  • becia_koronczarka 19 cze 2011, 22:58
    Wesele to sporo wydatków, a nie ma co ukrywać, że taki dj czy prezenter jest sporo tańszy. No i ma wręcz nieograniczone możliwości, co chcecie to zagra. A takie zespoły to mają ile utworów? 200, 300 to max. Niekoniecznie ich repertuar musi Wam odpowiadać.
    Cytuj
  • franusia 20 cze 2011, 1:17
    Ale na pewno dziadkowie, wujkowie i inni goście w wieku 50+ będą jak jeden mąż za kapelą, bo to zgodnie z tradycją. Ja zresztą też uważam, że na taką imprezę jak wesele nie ma co oszczędzać i warto wynająć zespół, bo teraz rzadko można posłuchac i potańczyć do muzyki granej na żywo. A jednak wesele jest taką okazją!
    Cytuj
  • Jolanda2011 5 lip 2011, 15:46
    Jeśli kogoś stać to może wynająć zespół i dj'a uśmiech) Teraz jest tyle możliwości.... warto poszukać bardziej nowoczesnego zespołu, w którym może grają młodsi ludzi i na pewno mają więcej pomysłów na urozmaicenie przyjęcia.
    Cytuj
  • VictoriaB 7 lip 2011, 16:30
    JA śiwtnie bawiłam sie na weselach, gdzie przygrywał zespól ale i na takich, na których imprezę rozkręcał DJ. Najważniejsze, aby mieli do tego smykałke, i potrafili zorganizować zabawę.
    Cytuj
  • gosiaczek0378 17 lip 2011, 22:52
    Ja miałam DJ na weselu, a właściwie miałam mieć, ale się nie zjawił!!!
    Chcę wszystkich przestrzec przed DJ-em Wojciechem Giersem z Węgrowa. Facet umawiał się z nami juz na rok przed ślubem, jeszcze 2 tyg przed weselem uzgadnialiśmy ostatnie szczegóły. Wziął 200zł zaliczki i tyle go widzieliśmy. Nie zjawił się w dniu naszego ślubu, jak się później okazało, w tym czasie był na innym weselu. Nam podesłał gościa, który nie wiedział co i jak i na dodatek nie grał przez nas wybranych utworów. Ogólnie DJ jest tańszy, ale trzeba uważać na kogo się trafia. Odradzam tego pana!!!
    Cytuj
  • gosiaczek0378 17 lip 2011, 22:52
    Ja miałam DJ na weselu, a właściwie miałam mieć, ale się nie zjawił!!!
    Chcę wszystkich przestrzec przed DJ-em Wojciechem Giersem z Węgrowa. Facet umawiał się z nami juz na rok przed ślubem, jeszcze 2 tyg przed weselem uzgadnialiśmy ostatnie szczegóły. Wziął 200zł zaliczki i tyle go widzieliśmy. Nie zjawił się w dniu naszego ślubu, jak się później okazało, w tym czasie był na innym weselu. Nam podesłał gościa, który nie wiedział co i jak i na dodatek nie grał przez nas wybranych utworów. Ogólnie DJ jest tańszy, ale trzeba uważać na kogo się trafia. Odradzam tego pana!!!
    Cytuj
  • Raf4G 29 sty 2012, 10:35
    Oj tam oj tam. Gram w zespole dwuosobowym, skład damsko- męski i spokojnie dajemy radę sobie nawet z dużymi weselami. I nie męczymy się szybko i nie robimy długich przerw. Jest bardzo dobrze, fajna energia, kontakt z ludźmi, wokal na głosy. Nie ma jak muzyka na żywo. Zapewniam.Wiele opinii, które tu są opisane piszą sami DJ-e ( przecież jest ich coraz więcej). Trzeba tylko odróżnić prawdziwego DJ-a i zarazem wodzireja od zwykłego "puszczacza" mp3 Nie dajcie się zwieść. Pozdrawiam przymrużenie oka
    Cytuj
  • lansjer 14 lut 2012, 15:25
    Najważniejsze jest, jak ktoś wspomniał smykałka, wesele i poprawiny trzeba przede wszystkim poprowadzić. Byłem na weselu gdzie był niby super zespół, renomowany i drogi, a prowadzili to jak pogrzeb, na dodatek ktoś przyuważył, że grali niektóre piosenki z playbacku. Nie miałem jeszcze okazji bawić się przy dj-u, ale pewnie też super mozna. Ważne żeby Dj był taki,który przekona do siebie starszych gosći optujacych za tradycyjnym zespołem
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum