Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pytajnik 22 lut 2012, 10:05
    To zależy czy robisz wesele dla młodzieży tylko, czy razem z rodziną
    Cytuj
  • ugur 22 mar 2012, 9:44
    Jeżli będą osoby starsze to polecam zespól. Porozmawiajcie z nimi jaką muzykę mają grać
    Cytuj
  • fas24 13 kwi 2012, 14:44
    Lepiej wybrać zespół, bo na weselu będą także starsi, którym muzyka DJ'a raczej nie przypadnie do gustu.
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 13:05
    Ale Dj weselny to nie jest taki standardowy DJ elektroniczny, ten weselny gra też stare kawałki, puszcza standardową muzykę weselną, wszelkie największe hity MUSZĄ na każdym weselu polecieć, więc repertuar jakoś strasznie się nie różni, chociaż DJ może wszystko puścić, a zespół ma jakieś ograniczenia, ze względu na instrumentarium chociażby...
    Cytuj
  • faworytowy 2 sie 2012, 8:50
    Wszystko zależy od zasobności portfela,bo nie powinno się postępować wg powiedzenia...postaw się,a zastaw się...to nie jest sztuka,ale sztuką jest właśnie dobrze się bawić przy każdej muzyce. Byłem na kilku weselach i gdzie był DJ, gdzie była orkiestra, była muzyka z kaset nawet . Bawiłem się super, bo dobra zabawa zależy od nastroju i samych gości. Dobrze można się bawić nawet przy samej gitarze,czy grze na grzebieniu. przymrużenie oka Pozdrawiam i do usłyszenia.
    Cytuj
  • Praczka 16 sie 2012, 23:38
    Ja cykam fotki na weselach i z tego co zauważyłam, nie ma znaczenia czy jest zespół czy DJ. Jak młodzi wybiorą fajne kawałki i będą tańczyć na parkiecie i zachęcać do tego gości to wesele będzie udane. Najważniejsza kwestia to chyba pieniążki- nie wiem jak w całej Polsce ale na Podlasiu DJ to jednak tańsza impreza niż dobry zespół.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 10:45
    Według mnie DJ, ale koniecznie sprawdzony, takiego, którego miało sie już okazje widzieć na żywo, 'w akcji'!uśmiech
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:19
    ja tam jestem tradycjonalistką wielki uśmiech zdecydowanie stawiam na zespół!
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:35     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:36, w całości zmieniany 1 raz)
    I jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety, ale wybrałabym chyba DJ-a. Myślę, że narażony jest na dużo mniej wpadek niż zespół, który może zafałszować, stracić głos itp.
    Cytuj
  • nowika 15 mar 2013, 17:03
    Zdecydowanie zespół - zawsze to wokal masz na żywo i większa interakcja z zespołem jest niż z samym DJ'em uśmiech u mnie na weselichu grał zespół Fiesta, na ich stronce możecie przesłuchać ich mp3 nie żałowaliśmy ani przez chwilę z mężem że to ich wynajęliśmy do oprawy muzycznej uśmiech Goście też nie zgłaszali zarzutów uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum