Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy, które was rozczarowały, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy, które was rozczarowały

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anka70 29 lip 2010, 13:40
    Mnie strasznie rozczarował film "Seks w wielkim mieście" obydwie części. Przyznam, że bardzo lubię serial, dlatego poszłam do kina na 1szą część. Była nudna i o niczym, tak naprawdę, ale jeszcze dało się przeżyć. Jak wyszła 2ga część pomyślałam, co mi tam, może będzie dobra... Niestety była TRAGICZNA!!!! Sama nie rozumiem, jak można było z tak fajnego serialu zrobić tak beznadziejne filmy. Wiadomo, że nie jest to ambitne kino, ale mogli się wznieść na trochę wyższy poziom mimo wszystko....
    Cytuj
  • inezzz 29 lip 2010, 14:14
    Barbra67 napisał:Zwiastuny to często jest zbitka trzech najlepszych scen z całego filmu, który poza tym jest beznadziejnie nudny! Już nieraz sie tak nabrałam.
    Ostatnio oglądalam film pt "Bracia" z Natalie Portman i tym aktorem co grał Spidermana. spodziewałam sie (po zwiastunie oczywiście) romantycznej historii, takiego babskiego kina. A film był megadołującą historią o żołnierzu okaleczonym psychicznie, który nie potrafi sie odnaleźć w dawnej rzeczywistości. Nie tego się spodziewałam! Chociaż film ogólnie nie był kiepski, ale odradzam jako relaksujący seans na wieczórprzymrużenie oka
    Mnie w podobny sposób rozczarował film "Closer" swoją drogą też z Natalie Portman przymrużenie oka Obsada była rewelacyjna, bo do tego Julia Roberts, Jud Law i jeszcze jeden koleś, którego nazwiska nie pamiętam. Spodziewałam się, że film będzie z klimatem, o związkach itp, a był bardzo pokręcony, moim zdaniem nawet przekombinowany i kończył się wyjątkowo dołująco...
    Cytuj
  • kielbaska 29 lip 2010, 15:43
    Hej, inezzz, "Closer" to jeden z moich ulubionych filmów, nie spodziewałam się go w tej dyskusji. Faktycznie, kończy się nieciekawie, ale za to też go lubię, bo jest bardzo prawdziwy. Jak ktoś ma ochotę na głupawe happy endy to niech ogląda "Seks w wielkim mieście", bo życie to nie bajka...
    Cytuj
  • inezzz 29 lip 2010, 16:50
    Kiełbaska, spokojnie, nie twierdzę, że "Closer" to zły film, tylko po prostu wtedy miałam ochotę na coś lżejszego. A co do "Seksu w wielkim mieście' to trafnie to ujęłaś - typowa bajka: księżniczki, zamki, bale i rycerz na białym koniu... w takich kategoriach to nawet niezły film przymrużenie oka
    Cytuj
  • anka70 29 lip 2010, 17:23
    inezzz napisał:co do "Seksu w wielkim mieście' to trafnie to ujęłaś - typowa bajka: księżniczki, zamki, bale i rycerz na białym koniu... w takich kategoriach to nawet niezły film przymrużenie oka
    Hehe, idealnie powiedziane wielki uśmiech Tylko, że mimo wszystko, serial nie był aż taki bajkowy, dlatego mnie ten film strasznie rozczarował... W serialu było dużo zabawnych rzeczy, ironii itp, a w filmie została tylko moda, przepych i problemy na poziomie podstawówki... Szkoda smutny
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum