Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na Dzień Kobiet?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • haller21 8 lut 2015, 19:08
    A co powiecie o perfumach albo kosmetykach?
    Cytuj
  • barla 17 lut 2015, 12:33
    Zarówno z perfumami jak i z kosmetykami trzeba uważać. Raczej mało który facet się na tym zna, a przecież trzeba zarówno rodzaj, jak i kolor dobrać do osoby obdarowanej. perfum zbyt tanich też nie można kupić, bo na ogół nie są wiele warte.Myślę, że lepiej pozostać przy kwiatach i kolacji, albo można też się szarpnąć i zafundować wybrance jakąś wycieczkę. Oczywiście we dwoje.
    Wiele biur podróży ma różne niedługie, bo weekendowe wyjazdy w ciekawe miejsca, można sobie poszukać czegoś w wyszukiwarce http://www.qtravel.pl/
    No, ale to już wyższa szkoła jazdy, bo wiadomo, ze nie każdego stać na taki prezent.
    Cytuj
  • basiaa_123 19 lut 2015, 10:52
    najlepiej to kwiaty uśmiech kobiety uwielbiają kwiaty i to najlepszy sposób na zdobycie kobiecego serca wielki uśmiech ja dostałam na walentynki teraz kwiaty stabilizowane z rosebelle i są przeeepiękne
    Cytuj
  • madziunka77 22 lut 2015, 23:51
    Najlepszym prezentem na dzień kobiet będzie bez dwóch zdań udane pożycie uśmiech .
    Cytuj
  • szarlottka 24 lut 2015, 17:57
    Ja na dzień kobiet chciałabym dostać kosmetyki. wielki uśmiech Uwielbiam wszelkiego rodzaju mazidła a naturalne kosmetyki przyjmę w każdej ilości he he wielki uśmiech Sama oczywiście też je sobie kupuję ale dobrych kremów i balsamów nigdy dość uśmiech Nie obraziłabym się też gdybym dostała jakiś płaszczyk na wiosnę bo powoli robi mi się gorąco w mojej puchowce przymrużenie oka
    Cytuj
  • maciejewskaa 27 lut 2015, 0:00
    Zdecydowanie najlepszym prezentem na Dzień Kobiet są kwiaty. A jeszcze lepiej jest, gdy przyniesie je kurier. Panowie! Podpowiem Wam, że jest na rynku kwiaciarnia internetowa Kwiatowa Przesyłka, która przyjmuje zamówienia przez całą dobę i dzięki niej można dostarczyć kwiaty do każdego miejsca w Polsce. Taki prezent jest naprawdę świetnym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • Aniela22 27 lut 2015, 21:19
    Wiesz, moze kup jej jakis mały [url=http://] prezent.[/url] W końcu dzień kobiet nie jest specjalnie obchodzonym przez wszystkich świętem. Dlatego wydaje mi się ze nawet same kwiaty beda dobrym pomysłem na prezent.
    Cytuj
  • erykit 3 mar 2015, 15:52     (ostatnio zmieniony przez autora 31 mar 2015, 11:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Czy Wy wszyscy naprawdę jesteście tacy grzeczni? Dla mnie oraz dla żony dzień kobiet był zawsze nieco niegrzecznym i frywolnym świętem. Kwiatki oczywiście co roku jej wręczam ale jestem zdania,że kosmetyki czy biżuterię najlepiej bedzie jak kupi sobie sama. Ona przecież wie co jej się najbardziej podoba,
    Sam proponuję:
    seksowną bieliznę ( prezent nie tylko dla kobiety ale również i dla Was).
    kajdanki oraz opaskę na oczy
    libi gel jest świetny.
    Zmniejsza kobietę tam na dole dlatego też seks jest dla niej przyjemniejszy. Wy również macie większe odczucia.
    Tutaj jest kilka propozycji: http://intymnosc.pl/dzie-kobiet-wiecej-kwiaty-c-247.html
    Cytuj
  • kamisori 5 mar 2015, 22:55
    Perfumy to dobry pomysł uśmiech
    Cytuj
  • mario1337 6 mar 2015, 2:01
    Ja ostatnio niestety zaniedbałem swoją kobietę i postanowiłem wymyślić coś ekstra uśmiech Przeglądałem oferty promów i właśnie planuję wypad kilku dniowy do Szwecji. Najlepsze że narzeczona się nawet nie spodziewa wielki uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Ślub w plenerze