Grupa Money.pl
Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jakie wino podać na weselu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI

Jakie wino podać na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • joana27 1 paź 2010, 14:04
    Chciałam urozmaicić ofertę alkoholu na moim weselu o wino. Z tego co zauważyłam, to ludzie coraz częściej po nie sięgają zamiast wódki.
    Możecie polecić coś sprawdzonego, bo osobiście nie pijam za często wina, a chciałam wybrać coś w miarę przystępnej cenie, ale żeby było dobre i nie wyglądało na taniochę.
  • skaba 1 paź 2010, 14:32
    Ja na swoim weselu podałam J.P.Chenet, ma taką charakterystyczną butelkę z wygiętą szyjką. Jest bardzo dobre, cenowo nie najgorzej, bo do 20 zł za butelkę. Wszystkim smakowało no i robiło fajne wrażenie na stołach uśmiech
  • aleksander_wielki 1 paź 2010, 15:49
    Zgodzę się, to bardzo dobre wino, dla ciekawości wrzucam fotę, bo butelka jest specyficzna uśmiech

Sam zdecyduję się chyba na to wino na własnym weselu.
  • joana27 1 paź 2010, 18:48
    Butelka bardzo fajna, na pewno kupię i spróbuję przymrużenie oka
    A tak swoją drogą, to jaki rodzaj wina najlepiej podać? Bo wiem, że dobiera się ze względu na potrawy, ale trudno chyba kupić różne rodzaje...
  • skaba 1 paź 2010, 20:31
    My podaliśmy dwa rodzaje, tego samego wina: różowe półsłodkie i białe wytrawne. Stwierdziliśmy, że to są najpopularniejsze rodzaje i rzeczywiście zeszło, białego dużo więcej.
  • Alicjana 1 paź 2010, 22:13
    Ja byłam niedawno na weselu, do wyboru też było wino, jak dla mnie zbawienie, bo nie przepadam za wódką przymrużenie oka
    Z tego co pamiętam było Carlo Rossi, nie jestem smakoszem, ale było bardzo dobre, zresztą to całkiem popularne wino.
  • anka70 2 paź 2010, 1:39
    Wg mnie Carlo Rossi jest trochę przereklamowane, ale z drugiej strony na wesele kupuje się dużą ilość, więc trudno sobie pozwolić na drogie wino...
    Jeśli się ktoś zdecyduje na białe półsłodkie to gorąco polecam wino hiszpańskie Tia Isabel - bardzo dobre, butelka kosztuje koło 20 zł.
  • baskab 2 paź 2010, 9:26
    anka70 napisał:Jeśli się ktoś zdecyduje na białe półsłodkie to gorąco polecam wino hiszpańskie Tia Isabel - bardzo dobre, butelka kosztuje koło 20 zł.
    Bardzo lubię to wino i też polecam, nie tylko z myślą o weselu uśmiech Ogólnie, najtaniej wyszłoby wybrać się na wycieczkę do Hiszpanii, albo Włoch i przywieść wino stamtąd - wychodzi dużo taniej i jest bardzo dobre uśmiech
  • anka70 2 paź 2010, 13:19
    No tak, tylko jechać samochodem taki kawał, żeby zaoszczędzić trochę na winie... Przyznam, że ja bym się na to nie zdecydowała przymrużenie oka A samolotem nie da rady większej ilości zabrać, więc trzeba się chyba zdecydować na coś z naszych sklepów.
  • anatolija 2 paź 2010, 15:04
    Niekoniecznie, moi znajomi zdecydowali się na wina węgierskie, z lokalnych piwnic. Na Węgry można bez problemu skoczyć na weekend, nie jest tak daleko, a miejscowe winnice proponują na prawdę świetne wina za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo przy dużej ilości można negocjować stawki uśmiech
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Monetized by Business Ad Network