Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Alergia i senność, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Alergia i senność

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • matija 5 mar 2017, 17:10
    Skoro tak źle to znosisz to może warto wziąćś pod uwagę odczulanie?
    Cytuj
  • magielka 5 kwi 2017, 13:58
    Mi na alergię pomaga hitaxa fast, nie zauważyłam żebym była jakaś bardziej senna po tym, czuję się ok i też szybko działa, zawsze noszę ze sobą w torebce
    Cytuj
  • oferciakM 22 maj 2017, 16:39
    hanka100 napisał:ja po jakichś lekach na alergie (już nie pamiętam jakich) oprócz tego że byłam senna to jeszcze miałam straszne zatwardzenia. gdyby nie dicopeg 10g to bym nie wyrobiła. szybko leciałam do lekarza by mi je zmienił, bo nie dało się funkcjonować. teraz już jest wszystko w porządku
    ja tez tak miałam to było straszne bo niedosc ze oczy mnie swędziały chciało mi się spać chodziłam nabuzowana to jeszcze te zaparcia,mi tez dicopeg 10g bardzo pomógł,teraz jestem juz po odczulaniu i póki co wszystko jest ok
    Cytuj
  • Vainamoinen 24 maj 2017, 12:55
    ja jestem strasznie ostatnio senna . ale nie wiem czemupłacz
    Cytuj
  • malamiii 24 maj 2017, 22:15
    A nie próbowałaś może domowych sposobów na tą alergię czytałam o nich ostatnio na portalu adamed.expert też właśnie mam problemy z alergią co roku to samo w tym właśnie zaczęłam stosować takie babcine sposoby i naprawdę jest o dużo lepiej. Albo jeszcze idź do lekarza on Ci też najlepiej doradzi
    Cytuj
  • zataraa2 26 maj 2017, 13:11
    Czy ktoś z was probował naświetlań lampą? Myślę jak jeszcze pomóc synowi, na co dzięń bierze hitaxę fast junior, szczególnie jak mamy spędzić więcej czasu na dworze, pyłki dają czadu teraz, deszcz nie pada, wszystko fruwa w powietrzu
    Cytuj
  • malamiii 26 maj 2017, 15:05
    a próbowałaś brać Hitaxa Fast bardzo fajny lek na alergię jest w wersji dla starszych i dla dzieci podaję go mojej córce bo jest strasznym alergikiem i bardzo fajnie go znosi nie jest senna po nim można go brać bez popijania ogólnie świetny
    Cytuj
  • bulba8 31 maj 2017, 10:58
    Mnie domowe sposoby przynoszą ulgę dosłownie na chwilę. Za to ratuje mnie na co dzień Allertec, wypróbuj sobie bo jest bez recepty. uśmiech
    Cytuj
  • kubakos 26 cze 2017, 17:20
    malamiii napisał:a próbowałaś brać Hitaxa Fast bardzo fajny lek na alergię jest w wersji dla starszych i dla dzieci podaję go mojej córce bo jest strasznym alergikiem i bardzo fajnie go znosi nie jest senna po nim można go brać bez popijania ogólnie świetny
    Znam ten lek Hitaxa Fast też razem z żoną dajemy go z polecenia pani pediatry naszej córeczce, przeważnie w okresie wiosennym ale bardzo bezpieczny lek nie podrażnia organizmu a córka je go z przyjemnością
    Cytuj
  • malamiii 24 sie 2017, 19:20     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sie 2017, 19:20, w całości zmieniany 1 raz)
    a próbowałaś może HitaxaFast moja mama cierpi od dziecka na alergię i właśnie to jej pomaga z tego co się orientuję to jest bez recepty także śmiało możesz go dostać niemalże wszędzie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum