Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Bolesne miesiączki:(, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bolesne miesiączki:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maja002 25 kwi 2012, 21:50
    ja ostatnimi czasy miałam nieciekawą sytuację z miesiączkami.. oprócz bólu brzucha miałam wymioty, biegunkę, duszności.. ogólnie masakra smutny nie byłam u ginekologa, ale siostra przy okazji jednej z wizyt wzięła od niego dla mnie tabletki aulin, które są niestety tylko na receptę, no ale dużo dają uśmiech bo ból brzucha jest o wiele mniejszy a reszta objawów też już dawno nie występuje uśmiech poza tym jedno opakowanie starcza na dość długo
    Cytuj
  • Marta30S 23 lis 2012, 16:07
    Może moja rada trochę nieżyciowa, ale na bolesne miesiaczki pomogła mi rezygnacja z tamponów...
    poważnie - od czasu jak noszę tylko podpaski to ból miesiączkowy wyparował ( a wcześniej zwijałam się z bólu...)
    Zresztą myślę, że każdy lekarz ginekolog (wrzucam linka do popularnej listy takich lekarzy w sieci), powie Ci to samo...

    Cytuj
  • Swojezdanie 26 lis 2012, 11:01     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2012, 11:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Problem należy przedyskutować z ginekologiem, u mnie przyczyną bolesnych miesiączek był mały mięśniak na jajniku, odkąd go przeleczyłam, ból minął uśmiech Czasem rozwiązanie problemu leży tuż obok, nie warto się męczyć! A wiem, co to potrafi być za męczarnia...!
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:24
    ja uważam również, że ten problem należy przedyskutować z lekarzem. Jednak jeśli nie masz zamiaru się do niego udać to może sama poszukaj odpowiedzi np w aptekach internetowych. Ja np . szukałam sposobu na opóźnienie miesiączki i spotkałam się z tabletkami Norethisterone. Stosuje je już od paru miesięcy i jestem z efektów zadowolona.
    Cytuj
  • profit1_onet_eu 19 paź 2013, 16:55
    Ciągle to samo ! do jakich "lekarzy" chodzicie ? Ketonal, terapie hormonalne, po co się truć?
    Trzeba dostarczyć organizmowi wszystkie 21 aminokwasów, a z nich organizm sam wyprodukuje właściwe białka, a z nich uzupełni hormony. Takie proste ! Po miesiącu nie ma żadnych bóli.

    Wszystkie aminokwasy są w : żółtku jajka - kogel mogel, dużo jest w siemieniu lnianym, płatkach owsianych i poszukajcie jeszcze gdzie chcecie, buziak
    Cytuj
  • 21 lip 2014, 11:23
    Może faktycznie coś w tym jest.
    Cytuj
  • 21 lip 2014, 11:23
    Może faktycznie coś w tym jest.
    Cytuj
  • Ecia 27 lip 2014, 20:13
    Mi pomogła kuracja antykoncepcyjna...
    na pół roku, potem przerwa... teraz łykam Vixpo
    Cytuj
  • Jarzebina100 27 lip 2014, 20:52
    Mówił Wam ginekolog na czym polega większa lub mniejsza skuteczność tabletek jeśli chodzi o bóle PMS-owe ?
    Cytuj
  • Meggi85 28 lip 2014, 16:01
    Też na bolesność słyszałam, że wielu ginekologów Vixpo poleca, tak samo jak na stany nerwowe własnie czyli te PMS. Wiesz coś więcej i mogłabyś wyjaśnic?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum