Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Bolesne miesiączki:(, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bolesne miesiączki:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jarzebina100 27 paź 2014, 15:09
    No właśnie może zaznacz mocno to że dolegliwości PMSu bardzo uprzykrzają Ci życie. Tabletki dwuskładnikowe mogłyby Ci tu pomóc.
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2014, 9:20
    Myślę też, że warto byloby z lekarzem przedyskutować te Vixpo. Nie na siłę mu zakaż właśnie takie Ci przekazać, ale zaytać co o tym sądzi i czy właśnie te mogłabyś wypróbować.
    Cytuj
  • Mirka85 11 lut 2015, 19:18
    ja mam podwójny problem bo nie dośc ze bolesne to jeszcze takie obfite że się skończyć idzie. Z przeciwbólowych to tylko takie na recepte a zeby nie nabawić się anemii ginekolog polecił mi Chela ferr. I powiem Wam dziweczyny, że żałuję, że wcześniej tego nie brałam bo sie tak zle czułam nie tylko w trakcie miesiączki... Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze od okresu mozna mieć anemię... no ale ważne że kłopot już z głowy uśmiech)
    Cytuj
  • lolo12 12 lut 2015, 11:18
    W takich aytuacjach to raczej chodzi się do lekarza.
    Cytuj
  • rob20 8 mar 2015, 18:14
    Po co się męczyć, skoro są dostępni specjaliści? mojej kobiecie pomogli tutaj [url=http://...]http://www.poliklinikasloneczna.pl [/url]Tobie też pomogą.
    Cytuj
  • szarlottka 24 maj 2015, 15:33
    Bolesne miesiaczki mogą mieć wiele przyczyn. Dlatego każda kobieta powinna regularnie odwiedzać ginekologa. Ostatnio trafiłam na genodieta i zastanawiam się nad zrobieniem tych badań zwłaszcza, ze u mnie w rodzinie rak szyjki macicy już kilka razy występował. Wolę dmuchać na zimne.
    Cytuj
  • Ecia 1 cze 2015, 22:44
    Koleżanka teraz była u lekarza, zrobił wywiad, zlecił badania.
    Dostała pigułki, akurat vibin na wyregulowanie długości cyklu, ale też właśnie na bolesne miesiączki.
    Już po pierwszym cyklu było u niej lepiej.
    Cytuj
  • Meggi85 2 cze 2015, 6:54
    Z tego co pamietam to Vibin nie tylko reguluje cykle bo to cecha wielu tabletek ale przede wszystkim straca dlugosc krwawienia i zmniejsza jego obfitosc. Dlatego polecany jest np młodym dziewczynom dla których comiesieczne krwawienie moze byc problematyczne jesli jest długie i obfite.
    Cytuj
  • Petrova 2 cze 2015, 9:50
    Dla młodych szczególnie polecany jest vibin mini, ma minimalną dawkę hormonów. uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 20 lip 2015, 7:56     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2015, 12:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja miałam takie bolesne miesiączki i okazało sie,ze są spowodowane nieodpowiednim poziomem hormonów.Tak więc moja rada.Nie leczcie się same ale po prostu wybierzcie się do lekarza,który przypisze Wam odpowiednie leki.
    Jeśli ktos z Was jest może z Gdańska to mogę polecić bardzo dobrego specjalistę.Jest to pani Agnieszka Kowalewska Właz. OBecnie pracuje w centrum medycznym LIfemedica na Marii Curie Skłodowskiej.Tutaj masz kontakt:
    http://lifemedica.pl/specjalizacje/ginekologia-poloznictwo/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum