Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Bolesne miesiączki:(, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bolesne miesiączki:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 4 wrz 2014, 9:44
    Jarzębina, a nie chodzi o gospodarkę hormonalą ?

    Mi po Vixpo przeszły od razu. A co to będzie jakbym chciała odstawić, nie wiem...
    Cytuj
  • MartynKa79 5 wrz 2014, 12:37
    Najprościej tłumacząc - krótsza przerwa pomiędzy tabletkami tj. na przykład 4 dni w przypadku Vixpo zamiast standardowych 7, daje mniejsze wahnięcie poziomu hormonów. Tak mnie to przynajmniej tłumaczono, jako podstawę dla łagodniejszych pms przy tych pigułkach.
    Cytuj
  • Bartniczka 7 wrz 2014, 19:12
    A czy któraś z Was próbowała akupunktury? Gdzieś wyczytałam, że to pomaga, ale nie spotkałam nikogo, kto próbowałby w taki sposób radzić sobie z objawami menstruacji.
    Cytuj
  • Jarzebina100 10 wrz 2014, 15:41
    MartynKa79 - bardzo dobrze wszystko wyjaśniła uśmiech Owszem chodzi o naszą gospodarkę hormonalną, ale równiez o ilość dostarczanych organizmowi hormonów. A w różnych tabletkach takowe dawki sa różne, są też różne ilości tabletek placebo.
    Cytuj
  • Meggi85 30 wrz 2014, 11:56
    Chyba jednak zamiast akupunktury wolę dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne. Ja kilka razy zmieniałam, aż trafiłam na takie które mi odpowiadają. Mojej koleżance się spieszyło i lekarzowi nawet nie dała zrobić sobie badań ani odpowiedniego wywiadu. Niestety efekt byl taki, że miala krwawienia miedzy miesiączkami co okazało się być nietolerowaniem estrogenów. Do tego wpadła w PSM, ale dopiero po odpowiednich badaniach dostała Limetic i problemy się skończyły.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 wrz 2014, 21:12
    Nie no, żadna akupunktura. Przecież to nie daje żadnej gwarancji!
    Cytuj
  • Diboss 1 paź 2014, 12:57
    odkad stosuje antykoncepcje to troszke mniej boli. a tak to mi nic nie pomagalo :/
    Cytuj
  • Ecia 6 paź 2014, 14:09
    Dobi, ale tylko mniej ?
    Może lepsze pigułki mieć powinnaś.
    Poczytaj o tych co ja łykam, Vixpo, może badania hormonalne u lekarza i dobranie lepszych pigułek
    Cytuj
  • Jarzebina100 12 paź 2014, 18:55
    Fundować sobie takie przygody hormonalne i przeboje to mocno nierozsądne. Fakt duża wina lekarza, ale nie od parady pewne leki sa na receptę, ich zażywanie łączy się z większą odpowiedzianością. Swoją drogą nie mimałam świadomośi że można być uczlonym na pewne hormony. Nazwa limetic przewineła się w moim życiu, ale bardziej ze względu na rodzaj kobiet którym ma slużyć a nie na uczulenie.
    Cytuj
  • Meggi85 23 paź 2014, 7:21
    Diboss napisał:odkad stosuje antykoncepcje to troszke mniej boli. a tak to mi nic nie pomagalo skrzywienie
    Skoro po tabletkach boli mniej to jednak dobry kierunek. Myślę, że powinnaś z ginekologiem porozmawiać i powiedzieć, że chciałabyś tabletki inne. Nie napisałaś jakie bierzesz, ale może masz jednoskladnikowe?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum