Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić żeby przytyć?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić żeby przytyć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Szachrajka 6 paź 2010, 22:03
    Na większości forów mnóstwo przepisów na diety odchudzające, aż niewiarygodne ile ludzie wymyślili sposobów na schudnięcie przebiegły A ja szukam sposobu, który pomoze mi PRZYTYĆ!! Jem dużo słodyczy, jem póżno kolacje i dalej ważę 42 kilo. Chciałabym chociaż z 50kg, bo wyglądam jak chuda dziewczynka, a nie kobietasmutny Może komuś udało się przytyć, chociaż widzę że większość ma odwrotny problem...
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 7 paź 2010, 1:37
    Podłączam się, bo w sumie też szukam dobrej diety na przybranie na wadze. Chociaż i tak jest lepiej niż kilka lat temu, jak miałam naście lat. Wtedy wygladałam jak istny patyczakskrzywienie I tak też na mnie mówili. Wszystkie spodnie na mnie wisza no i ciągle mi zimno, ale moja mama stwierdziła, że mnie po prostu nie ma co grzać, bo mam tylko skórę i kości. A podejrzewam, że musi być jakiś sposób tylko ja go nie znam smutny
    Cytuj
  • Eli2010 7 paź 2010, 7:43
    Pewnie Was to nie pocieszy dziewczyny, ale ja się całe życie męczę z odchudzaniem i też bez skutku... ciągle diety, jak się uda schudnąć pare kilo to po kilku miesiącach jest to samo albo i trochę więcej i znowu dieta... i tak cały życie. A i tak wyglądam jak prosięsmutny Także ja akurat zawsze marzyłam żeby bbyć chuda.
    Cytuj
  • casia1980 7 paź 2010, 10:38
    Witajcieuśmiech Pewnie głównie to za sprawą przemiany materii jednym jest łatwiej innym trudniej schudnąć, ale na pewno w Waszym przypadku trzeba jeść więcej tylko niekoniecznie słodycze i tluste rzeczy, bo to niezdrowe. Ale na pewno jak mleko i ser to pełnotłuste, dużo węglowodanów, ale pelnoziarniste pieczywo, bo zdorwsze, no chyba, ze zauważycie, że to Wam przyspiesza metabolizm. Owoce, makarony, rośliny strączkowe, bo sa wysokokaloryczne, ale wartościowe. Tak samo orzechy i pestki. Generalnie wśród przepisów na odchudzanie też można znaleźć inspirację - trzeba siegać właśnie po te zakazane rzeczyuśmiech
    A na pocieche dodam Wam, że sama też byłam taką chudzinką, ale po urodzeniu 2 dzieci mi troszke ciałka zostało i teraz raczej uważam na to co jem żeby nie utyćuśmiech Tak źle i tak niedobrzeprzymrużenie oka Pozdrawiam serdecznie!
    Cytuj
  • Szachrajka 7 paź 2010, 11:35
    Mówisz, że po urodzeniu dzieci zmienia sięprzemiana materii? Czyli to może się wiązać z hormonami. Może się przebadamuśmiech Bo jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę robię wszystko żeby waga skoczyła do góry.
    Cytuj
  • pacjentka 7 paź 2010, 15:04
    Z wiekiem też zwalnia się przemiana materii, więc jest to jakieś pocieszenie na przyszłośćuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 7 paź 2010, 18:40
    Szachrajka napisał:Mówisz, że po urodzeniu dzieci zmienia sięprzemiana materii? Czyli to może się wiązać z hormonami. Może się przebadamuśmiech Bo jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę robię wszystko żeby waga skoczyła do góry.
    Przebadać się nie zaszkodzi, choć podejrzane byłoby gdybyś zaczęła chudnąć. A skoro tak nie jest to widocznie taka Twoja natura. Ale ja znam bardzo wiele kobiet, które były bardzo szczuplutkie, wręcz chude, a po okresie dojrzewania (czasem ok trzydiestki) zaokrąglaly się to i ówdzieuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 7 paź 2010, 20:31
    Ja kiedyś naawet byłam u pani dietetyk i mi radziła, żeby jeść regularnie, ale nie dłuższe przerwy robić niż 4 godziny. Najadać się do syta, nie omijać żadnego posilku, a ostatni posiłek jeść jak najpóźniej, ale zeby nie był duży i ciężkostrawny. I zaleciła mi picie melisy przed snem w celu uspokojenia. Ona w ogóle łączyła moją chudość ze stresem. I starałam się tego trzymać co mi powiedziała, ale tak na co dzien w biegu to wcale nie jest takie prostesmutny
    Cytuj
  • pacjentka 7 paź 2010, 23:35
    Na pewno pomoże też picie w dużych ilościach soków owocowych i mlecznych napojów (zamiast wody czy herbaty i kawy, które stymulują metabolizm).
    Nikotyna też przyspiesza przemianę materii!
    Cytuj
  • Szachrajka 8 paź 2010, 7:25
    No stresów to ja mam sporo, fakt. Raczej jestem dość nerwowauśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum