Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić żeby przytyć?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić żeby przytyć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pacjentka 9 paź 2010, 7:12
    Wizyta u psychologa na pewno by Ci pomogła. Ale mozesz też spróbować preparatów zwiększających apetyt - citropepsin lub apetizer. Zapytaj w aptece.
    Cytuj
  • drgrey 9 paź 2010, 10:29
    Radzę przejść się do lekarza i zrobić badania na tarczycę i na obecność pasożytów, zwłaszcza, jeśli dużo jecie, a nie możecie utyć. Warto to sprawdzić.
    Cytuj
  • Szachrajka 9 paź 2010, 12:38
    Ale ja jem tak jak zawsze, po prostu zawsze bylam chuda... Jako dziecko nawet, tylko że wtedy tego nie widziałam...
    Cytuj
  • Barbra67 9 paź 2010, 16:33
    Właściwie to znam świetny sposób na przytycie - rzucenie paleniaprzymrużenie oka Ja się uwolniłam od jednego nałogu, to się uzależniłam od piciaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • IwonaBestPartner 27 paź 2010, 19:06
    Cześćuśmiech Rozumiem wasz problem choć ja nigdy nie miałam z tym problemu. Miałam nadwagę i poznałam naturalne rewelacyjne produkty dzięki którym zrzuciłam 21 kg.
    Znam osobę która chciała przytyć bo wyglądała jak anorektyk i nic jej nie pomagało do czasu aż zaczęła stosować naturalne produkty Herbalife na których ja schudłam a ona przytyła 10 kg i teraz wygląda i czuje się rewelacyjnie. Mogę was z tym zapoznać.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 22:48
    wybrac sie do dietetyka.
    tak samo w druga strone.
    Cytuj
  • Zosia_Samosia 27 paź 2010, 23:46
    Może powinnaś się zgłosić do lekarza. Skoro nie przybywasz na wadze, to są to problemy zdrowotne, a nie estetyczne.
    Cytuj
  • peana 25 sty 2011, 10:58
    Na pewno nie powinno się obżerać byle czym. Myślę, że dobrym pomysłem w Twoim przypadku będzie odwiedzenie dietetyka. W Klinice Diety Medlinea na pewno znajdziesz fachową pomoc. Wejdź sobie na stronę medlinea.pl tam znajdziesz więcej szczegółów na temat tej kliniki. Wydaje mi się, że to będzie najrozsądniejsze. Sama możesz narobić sobie wielu problemów.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum