Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy czerwona herbata naprawdę odchudza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • KoKoszka 7 paź 2010, 21:53
    Zakupiłam sobie w herbaciarni czerwoną herbatke pu-erh, ostatnio piłam u znajomej (od dawna mnie namawiała hehe ale sie opierałam) i okazalo się, że ma całkiem fajny smak. Ale podobno ta herbata pomaga w odchudzaniu! Czy ktoś poznal jej dzialanie? Koleżanka mówi, że schudła ponad 10 kilo głównie za sprawą tej czarodziejskiej herbatkiprzymrużenie oka Wierzyć w to czy nie wierzyć...
    Cytuj
  • birata 8 paź 2010, 1:49
    Myślisz, że tylko herbatką pu-erh to osiągnęła? Ja bym się nie łudziłaprzymrużenie oka Ale na pewno jest zdrowa, ja ją czasem popijam, bo mi odpowiada ten ziemisty smaczek, który dla wielu jest nie do przełknięciauśmiech
    Cytuj
  • Gaik 8 paź 2010, 6:27
    Ja też bardzo lubię pu erh, piję ją regularnie, najczęściej po obiedzie i zauważyłam, że poprawia mi przemianę materii. Ale nie zauważyłam żeby mi waga spadła dzięki niejuśmiech Zaznaczam, że nie mam potrzeby by się odchudzać i jem jak zawsze. Natomiast uważam, że ta herbata jest bardzo zdrowa i pije ją na zmianę z zieloną, którą zastąpiłam kawęuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 8 paź 2010, 9:46
    Coś mi się obiło o uszy o tej herbacie ale nie kojarzę co ona takiego robi, że tyle o niej głośno?
    Cytuj
  • Gaik 8 paź 2010, 11:11
    To sobie możesz o niej poczytać:
    http://www.herbaciarnia.pl/herbata_rodzaje-8.html
    Cytuj
  • PannaDziewanna 8 paź 2010, 14:59
    Nie wierzę, że picie jakiejkolwiek herbatki może spowodować taki spadek wagi! Chyba, że koleżanka piła ją nie po obiedzie tylko zamiast obiadu i kolacjiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 8 paź 2010, 18:58
    Mówiła, że jadła normalnie tylko unikała słodyczy i pilnowała się żeby kolacje jeść kilka godzin przed pójściem spać. Rzeczywiście ładnie schudła i bardzo sobie chwali tę herbatę! Ja też zaczynam ją pić, zobaczymy jakie będą efektyuśmiech Jak schudnę to sie pochwalęuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 8 paź 2010, 20:59
    Potwierdzam!!! Ja też schudłam dzięki pu-erh i to 8kg! Zostało mi po ciąży trochę za dużo ciałka i nie mogłam się go pozbyć... mama mi gdzieś wynalazła czerwoną herbatkę i zaczęłam ją pić, trzy szklanki dziennie. Na początku mi za bardzo nie smakowała, ale można się przyzwyczaićuśmiech A jadłam tak samo jak przedtem, bo do niejedzenia jakoś nie mogłam się zmusić. No i nie wiem jak i kiedy, ale waga zaczęła spadaćuśmiech Po pół roku po nadwadze nie było śladu, ale pu-erh dalej pijęuśmiech Ta herbata jest naprawdę niezwykła i bardzo ją polecamuśmiech
    Cytuj
  • Paniusia 8 paź 2010, 23:54
    Mi też czerwona herbata pomogła schudnąć. Wcześniej próbowałam walczyć ze zbędnymi kilogramami, ,ale było ciężko. Przestałam katować się rygorystycznymi dietami i zaczęłam regularnie pić herbatę, którą polecił mi znajomy. Przy tym normalnie się odżwiałam unikając słodyczy (raz, dwa razy na tydzień kawałek ciasta) i słodzonych napojów, no i oczywiście nie objadałam się na noc! Efekty przyszły same - 5 kg mniejuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 9 paź 2010, 6:06
    Pu-erh jest naprawdę świetna, chociaż ja nie straciłam na wadze, ale nie mam zbędnego tłuszczu więc mi na tym nie zależało. Ale ta herbata wspaniale wpływa na pracę ukladu pokarmowego, miałam problemy z wątrobą i jelitami, często bolał mnie brzuch, a czerwona herbatka podziałała rewelacyjnie. Bardzo gorąco ją polecam. Tylko warto kupić herbatę dobrej jakości, nie aromatyzowaną z hipermarketu, ale porządną liściastą.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum