Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o chemicznym prostowaniu włosów?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o chemicznym prostowaniu włosów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sissi87 8 paź 2010, 20:05
    A bo to chyba zależy od włosów wyjściowychuśmiech Jak pytałam fryzjerów czy trzeba potem modelować to mi różnie mówili... ale nie chce mi się wierzyć żeby tak wystarczyło umyć i poczekać aż wyschną...
    Cytuj
  • Blueberry28 8 paź 2010, 23:58
    No to by było zbyt piękneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 9 paź 2010, 6:40
    Też mi się tak wydaje. Ale moje włosy można układać, modelować, prostować, a i tak wyjdę na dwór i po paru godzinach mam powywijane na wszystkie strony. Okropieństwo! Więc i tak warto jesli efekt może być taki jak na tych zdjęciach...
    Cytuj
  • Ekspert_Philips 18 paź 2010, 11:15
    Droga Szachrajko,

    używając suszarek, prostownic i lokówek z dużą częstotliwością, należy mieć na szczególnej uwadze ochronę włosów przed działaniem temperatury. Ważne są dwie rzeczy:
    -wybór urządzenia do stylizacji z funkcjami ochronnymi
    -stosowanie kosmetyków termoochronnych.
    Jedną z najpopularniejszych obecnie funkcji ochronnych, stosowanych w urządzeniach do stylizacji włosów, jest jonizacja. Powoduje, że włosy zachowują naturalną wilgoć, dzięki czemu są lepiej chronione, łatwiej się układają i nie elektryzują się. Funkcję chroniącą włosy spełnia także stosowana w niektórych modelach prostownic technologia EHD+. Dzięki niej ciepło rozprowadzanie jest równomiernie, co zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów.
    Kosmetyki termoochronne mają natomiast za zadanie dodatkową ochronę włosów przed działaniem temperatury. Ich inną ważną zaleta jest także to, że dodatkowo ułatwiają stylizację.
    W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcam do kontaktu.
    ------------------

    Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu



    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum