Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o homeopatii?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o homeopatii?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • becia_koronczarka 21 paź 2010, 21:01
    Czy macie jakieś doświadczenia z lekami homeopatycznymi? Mój lekarz lubi je zapisywać... Niby działają, ale na ogół chodzi o przeziębienie, więc nie do końca jestem przekonana czy to efekt działania tych leków czy może organizm sam zwalcza infekcję i tyle. Ale z drugiej strony chciaąłbym się leczyć jak już czymś zdrowszym niż sztucznymi preapratami, które maja mnóstwo potencjalnych skutków ubocznych...Sama nie wiem.
    Cytuj
  • casia1980 22 paź 2010, 0:21
    Szczerze? Dla mnie to zwykła ściemauśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 22 paź 2010, 6:49
    Stosuję w swojej rodzinie takie leki, nasz lekarz rodzinny specjalizuje się w tym temacie i często przepisuje leki homeopatyczne mojemu dziecku. W zasadzie zawsze skutkowały, chociaż nie jestem w stu procentach pewna czy to najlepsza metoda leczenia.
    Cytuj
  • Specyfinder 22 paź 2010, 10:06
    Mojemu dziecku też lekarz chciał zapisać homeopatyczny lek, poczytałem trochę o tym i dosłownie smiesyz mnie cała ta teoria... Jak to niby miałoby działać skoro w opakowaniu, które kupuję, prawdopodobnie nie ma ani jeden mikrocząsteczki o leczniczym działaniu! A już cała ta pamięć wody to jakieś totalne przegięcie skrzywienie Powiedziałem temu lekarzowi co o tym myślę i że eksperymenty to może sobie na własnych dzieciach robić. Ok ja rozumiem herbatka z malin, owoce pełne witamin, ale niech mi nikt nie mówi, że to zastąpi lekarstwo!
    Cytuj
  • Yosemitysam 22 paź 2010, 12:09
    Hehe, dokladnie. Jak ktoś mi mówi, że na niego te rzeczy działaja, to ja mu mówię: efekt placebo i tyle!
    Jakoś dziwne, że na byle pzeziebienie tylko zapisują te specyfiki.
    Cytuj
  • Specyfinder 22 paź 2010, 12:51
    Na "prawdziwą" chorobę nikt nie zaryzykuje homeopatii, bo nikt nie udowodnił, że to rzeczywiście działa! Właśnie o to chodzi... i to jest dla mnie wystarczający dowód, że to pic na wodę.
    Cytuj
  • Aurelka 22 paź 2010, 14:15
    A co sądzicie o lekach firmy Boiron na przykład? to duża firma, więc sprzedawać musza tego sporo... myślicie, że gdyby nie przynosiły efektów te leki to by je tyle ludzi kupowało?
    Cytuj
  • Iolla007 22 paź 2010, 14:33
    Moi rodzice bardzo sobie chwalą oscillococcinum. Jak tylko łapie ich przeziębienie to kupują i dzieki temu nie chorują powazniej...
    Cytuj
  • Barbra67 22 paź 2010, 17:55
    Ja się raz na to skusiłam dzięki reklamie w telewizji, stosowałam u swoich dzieci jako lek uodparniajacy, ale i tak nie uchroniło to córki przed grypą. Być może za późno zaczęliśmy go stosować, ale nie przekonują mniei tego typu specyfiki:/
    Cytuj
  • pacjentka 22 paź 2010, 21:21
    A moja cała rodzina używa go już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy, bo przy grypie minimalizuje dokuczliwe objawy i naprawdę świetnie się sprawdza - jako lek uzupełniający. Tyle, że trzeba go zastosowac już przy poerwszych objawach.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Rwa kulszowa