Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o homeopatii?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o homeopatii?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 23 paź 2010, 1:19
    Ja poczatkowo nie byłam przekonana co do skuteczności leków homeopatycznych, ale stałam się ich entuzjastka po tym jak kilka razy pomogły mi wyleczyć się z różnych dolegliwości. A dodatkową zaletą jest to , że nie mają skutków ubocznych.
    Cytuj
  • freshuser 23 paź 2010, 7:14
    A moze to siła sugestii Was uleczyła? uśmiech Bo niestety ale nie istnieją żadne podstawy naukowe potwierdzjace skuteczność któregokolwiek z tych "leków"... A ludzie, którzy w to wierza powodują właśnie zyski tych firm, co to produkują.
    Cytuj
  • Farrel 23 paź 2010, 10:12
    Jak dla mnie to też niestety tylko bajeczka, pewnie ochoczo rozpowszechniana przez marketingowców tychże firmuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 23 paź 2010, 12:48
    Ale u mnie naprawde się sprawdziły, to jest faktuśmiech Tylko trzeba te leki (zreszta jak wszystkie) stosować ścicśle wedlug zaleceń, czyli natychmiast po wystapieniu objawów. A co do efektu placebo to chciałam zauważyć, że odnotowano skuteczność tych leków u malych dzieci, a nawet zwierząt, więc im raczej trudno coś wmówić...
    Cytuj
  • Aurelka 23 paź 2010, 14:37
    Tak się składa, że mój tato też uzywa oscillococcinum i bardz osobie chwali... mówi, ze zawsze mu pomaga.
    Cytuj
  • freshuser 23 paź 2010, 17:17
    Wiesz, moja babcia jak ją boli gardło to pije wodę przywieziona przez sąsiadkę z pielgrzymki... i też twierdzi, że to jej pomagaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 23 paź 2010, 19:12
    Ja się przekonałam do homeopatii po tym jak moje dziecko długo chorowało, lekarz zdążył przepisac dwa antybiotyki, które nie sklutkowały... udalismy sie od prywatnej przychodni, gdzie lekarz zapsał nam leki homeopatyczne i po tygodniu córka byla zupełnie zdrowauśmiech
    Cytuj
  • Gaik 23 paź 2010, 22:57
    Yosemitysam napisał:Hehe, dokladnie. Jak ktoś mi mówi, że na niego te rzeczy działaja, to ja mu mówię: efekt placebo i tyle!
    Jakoś dziwne, że na byle pzeziebienie tylko zapisują te specyfiki.
    No nie do końca tak jest, dziecko mojego brata bylo dlugo leczone na gronkowca, ale praktyccznie żadne leki nie mogły tego zwalczyć. W końcu zdesperowani postanowili zastosować homeopatyczne kuleczki i poskutkowało!uśmiech a mi zawsze pomaga na katar Coryzalia...
    Cytuj
  • pacjentka 24 paź 2010, 1:08
    Ja polecam krople na kaszel Tartephedreel. Są rewelacyjne!
    Cytuj
  • becia_koronczarka 24 paź 2010, 7:58
    No więc właśnie... sama też znam kilka osób, które lecza się homeopatycznie i przekonują mnie, że im to pomaga i dzięki temu np od kilku lat nie biorą antybiotyków.No ale cóż, każdy wierzy w co chce i leczy się jak mu pasuje...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Rwa kulszowa