Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto zrobić makijaż permanentny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 19 wrz 2010, 17:31
    Na usta się nie zdecydowałam... nie widziałam nikogo kto by miał ładnie zrobione albo dla mnie efekt jest za mocny... bo ja nigdy nie maluję mocno ust, najczęściej sam błyszczyk i to bezbarwnyuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 19 wrz 2010, 19:46
    Kurcze kosztuje to niemało, ale jak pomyślę ile czasu mi zajmuje "dosztukowanie" brwi co rano, ile się przy tym wkurzam, to może się skuszę... bo swoje brwi mam tylk odo połowyprzymrużenie oka Ale czy orientujecie sie jak wyglada sprawa wyboru kolorow? Bo np henna jest w bardzo małej gamie, a moje brwi maja taki dziwny brązowo-popielaty kolor i ciężko mi nawet kredke do oczu znaleźć dobrze dobraną...
    Cytuj
  • caipirinha 19 wrz 2010, 20:15
    Nie martw się Ronja na pewno w dobrym salonie dopasują Ci piekny kolorek. Mi babeczka pokazywała cały katalog takich próbek koloru i kształtuuśmiech
    Cytuj
  • birata 19 wrz 2010, 23:04
    Mam bliznę na brwi, niewielka, ale nie rosna na niej włoski brew jest jakby przerwana... orientujecie sie czy da się zrobić taki makijaż na bliznach?
    Cytuj
  • pomadka 5 sty 2011, 13:48
    Taki makijaż trzyma się ok. 3-5 lat, także dość długo, ale też nie za długo (w przypadku gdy nam się znudzi) przymrużenie oka. Ja już prawie zdecydowałam, że sobie zrobię, a że jestem alergikiem to muszę szczególnie uważać. Po konsultacjach w Instytucie New Look myślę, że zdecyduję się na to miejsce, przede wszystkim dlatego, że poważnie traktuje się klientki, przeprowadza się z nimi wstępne rozmowy i testy na alergię (chociaż ich produkty mają atest). Najbardziej boję się jak będą wyglądały usta, ale i tak wiem, że bardzo tego chcęuśmiech.
    Cytuj
  • Gaik 6 sty 2011, 17:13
    Kurcze naprawdę ładne te brwi! Obejrzałam sobie na stronie. Czekam teraz na premięprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 6 sty 2011, 20:31
    Chyba na promocję?uśmiech
    Cytuj
  • Gaik 7 sty 2011, 0:00
    Nie, na premię w pracy żeby móc ją wykorzystać na poprawienie swej urodywielki uśmiech A promocje swoja drogą są, z tego co zauważyłam...
    Cytuj
  • Berenika30 20 gru 2014, 14:50
    Makijaż permanentny daje świetne efekty, ale jest jeden warunek- trzeba trafić do dobrej specjalistki. Ja nie miałam farta i ostatecznie wylądowałam w Extravaganza Wy-SPA Urody na zabiegu usuwania laserowego makijażu. Tyle dobrze, że tam znają się na swojej pracy i już poszło gładko z tym całym usuwaniem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum