Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nesci 25 mar 2013, 22:54
    Też jestem ciekawa jeśli chodzi o efekty takiej depilacji. Jednak ceny takiej przyjemności nie są na moją kieszeń. Na razie zostaje mi depilacja depilatorem, ale po przyzwyczajeniu się już nie sprawia mi to tak dużego problemu jak na początku kiedy nie miałam wprawy. Ale wiadomo, lepsze jest wrogiem dobrego i gdybym miała fundusze to pewnie zdecydowałabym się na taki zabieg.
    Cytuj
  • Marta86i 26 mar 2013, 15:32
    A słyszał ktoś może o takiej firmie jak RIO albo BEURER? Ostatnio dużo czytam o tym na internecie i nie wiem czy to nie jakiś "krzak".
    Cytuj
  • ElaW 21 maj 2013, 18:29
    Ja robiłam sobie depilację laserową w centrum Elite w Warszawie, robiłam sobie uda i łydki, zabieg robiłam już prawie dwa lata temu i ciągle cieszę się gładkimi nogami uśmiech. Teraz planuję zrobić sobie wąsik uśmiech. Cudowne uczucie nie musieć golić nóg co drugi dzień (czy nawet co 2tygodnie w przypadku depilacji woskiem). Zawsze czuję się pewnie i nawet kiedy z samego rana przyjdzie mi do głowy założyć sukienkę nie muszę się stresować nieogolonymi nogami.
    Cytuj
  • MartynKa79 12 cze 2013, 9:57
    Jeszcze lepszy efekt jest, jeśli po wosku stosujemy EpilFree. Słyszałyście o tym?
    Cytuj
  • ElaW 17 cze 2013, 22:19
    Ja w Elite miałam zabieg systemem ELOS i jestem bardzo zadowolona, do tego teraz Elite oferuje bardzo korzystne ceny zabiegów, polecam tym bardziej bo efekty są świetne!
    Cytuj
  • MartynKa79 23 cze 2013, 23:22
    No tak, ale to jest chyba laser nie? A ja niestety laserem nie mogę. A EpilFree pozwala mi uzyskać ten sam efekt bez konieczności naświetlania. Zwłaszcza teraz latem, kiedy wyjeżdżam na wakacje, chwalić sobie będę ten wydłużony efekt gładkości i komfort, że nie muszę się użerać z golarką, po której włoski odrosną jeszcze szybciej.
    Cytuj
  • Kajakarz 24 cze 2013, 8:11
    pistacja napisał:Też miałam taką depilację i zgadzam się w stu procentach. Ważne jednak, żeby była wykonywana prawdziwym laserem, a nie urządzeniami typu IPL, bo one są jednak dużo mniej skuteczne.
    Czyli taką depilację jak Żona chce, to powinna zrobić laserem w gabinecie chirurga plastycznego (jak tu gdybym z listy wybral), czy u kosmetyczki, bo w sumie nie rozumiem?
    Cytuj
  • ElaW 26 cze 2013, 19:58
    Kajakarz napisał:
    pistacja napisał:Też miałam taką depilację i zgadzam się w stu procentach. Ważne jednak, żeby była wykonywana prawdziwym laserem, a nie urządzeniami typu IPL, bo one są jednak dużo mniej skuteczne.
    Czyli taką depilację jak Żona chce, to powinna zrobić laserem w gabinecie chirurga plastyczneg (jak tu gdybym z listy wybral), czy u kosmetyczki, bo w sumie nie rozumiem?
    Najlepiej udać się do profesjonalnego miejsca gdzie nie zrobią jej krzywdy :-). Od siebie naprawdę polecam Elite w Warszawie, to centrum LASEROterapii więc na prawdę się na tym znają, mają kadrę lekarzy i profesjonalistów. Bardzo dobre miejsce. W 100% godne polecenia. A ceny są naprawdę niewielkie. Warto śledzić ich stronę bo często mają różne promocje ;-). To mógłbyś żonie taki prezent zafundnąć uśmiech
    Cytuj
  • pomadka 5 sty 2014, 12:26
    dokładnie tylko sprwadzone miejsca, żeby potem problemu nie było, że nam ktoś krzywdę zrobił, albo, że efekty nie taki, jak oczwkiwałyśmy. Jak dla mnie takim miejscem, gdzie warto sie wybrać jest Studio Laser, wiele lat doświadczenia, dobry sprzęt, mają też sposoby na to, żeby nie bolało.
    Cytuj
  • 9 sty 2014, 8:23
    W tej chwili najlepszy laser to laser diodowy. Polecam depilacje laserem diodowym.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum