Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Berenika30 15 gru 2014, 11:45
    Laser Glamour jest moim ulubionym gabinetem depilacji laserowej w Łodzi i korzystałam tam już z kliku rodzajów zabiegów, a z każdego jestem na maksa zadowolona. Przede wszystkim nie były dla mnie bolesne a na pewno są bardzo skuteczne uśmiech
    Cytuj
  • aserehe 22 gru 2014, 22:11
    A co myślicie o mezoterapi? Ja chodzę dosyć często na depilacje laserową i właśnie czytałam w moim gabinecie że mają takie coś wprowadzić przymrużenie oka Również znam i polecam.
    Cytuj
  • shinsetsu 5 maj 2015, 8:18
    dla mnie klinika Melitus jest najlepsza w sprawach laserowej depilacji






    [url=http://www.garou.pl/forum/member.php?u=5156]profil[/url]
    Cytuj
  • zataraa2 16 maj 2015, 9:38
    Ja robiłam depilację w klinice Elite. W końcu mam spokój z goleniem, depilowaniem depilatorem uśmiech, golić w zasadzie musiałam co drugi dzień, a po depilatorze mi wrastały włoski, na szczęście już nie muszę do tego wracać uśmiech
    Cytuj
  • partner52 20 maj 2015, 14:13
    Jest to dobre jak sie często robi.
    Cytuj
  • Meggi85 2 cze 2015, 7:01
    Nadal uważam, że nie ma co wywalac kasy w błoto i korzystać z wielu rowiazan kiedy mozna poradzic sobie innymi tak samo skutecznymi. Lubie depilacje we własnym domu , to dla mnie duży komfort. Mam EasyWax z seri natural inspiration i urzadzenie zagrzewa wosk odpowiednio i ma aplikator. wiec wszystko co "trudne" robi za mnie. A po takim zabiegu mam spokoj na cały miesiac.
    Cytuj
  • kotek020 2 cze 2015, 23:46
    Czy to jest bolesne????/ I jak dokładnie to się stosuje??? Pytam bo nigdy nie stosowałam.... a maszynka zwykła coś mnie ostatnio zawodzismutny
    Cytuj
  • jarzebina 11 cze 2015, 22:48
    Nie poparzysz się tym woskiem?
    Cytuj
  • kotek020 15 cze 2015, 23:34
    Właśnie nie wiem uśmiech ale mam nadzieję że nie uśmiech Ale mówią że pierwszy raz jest najgorszyuśmiech a później to już idzie lepiej uśmiech Wiec mam nadzieje że jakoś mi pójdzieuśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 16 cze 2015, 9:16
    doczytałam, że nie ma takiej opcji, że wosk jest ciepły, ale nie gorący, wiec pewnie bedzie dobrze uśmiech Próbowałaś juz?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum