Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 9 sty 2014, 19:50
    martyziaczek napisał:W tej chwili najlepszy laser to laser diodowy. Polecam depilacje laserem diodowym.
    To nie tylko najlepszy laser, ale też jedyny dobry. Depilacja IPL jest bolesna, a efekty krótkotrwałe.
    Cytuj
  • ZosiaTakaJa 10 sty 2014, 12:33
    Ja poddałam sie depilacji laserowej Laserem Vecktus.Działa szybko ma głowicę chłodzącą dzieki czemu nie odczówa sie dyskomfortu.Jestem zadowolona z efektu miną prawie rok a włosków brak super.
    Cytuj
  • jik7008 16 sty 2014, 13:33
    bardzo fajny zabieg ale na pewno nie bolesny. boleść będzie przeżywać raczej portfel język
    Cytuj
  • linakowska 30 sty 2014, 13:48
    fajna spawa, aczkolwiek troszkę kosztowna co nie zmienia faktu ze ceny są różne. można odnaleźć gabinet wykonujący taki zabieg w swojej okolicy.
    Cytuj
  • zlotyklos 4 lut 2014, 12:07
    czy ja wiem, czy kosztowna, zależy jak na to spojrzeć. Jak się uda odłożyć pieniądze, pójść na zabieg i mieć spokój na długi czas to na pewno się opłaci. Przynajmniej ja tak myślę. Poza tym cena ceną, ale warto wybierać miejsca, gdzie jakość usług jest wysoka, ja byłam w Studio Laser i bardzo jestem zadowolona z efektów.
    Cytuj
  • Zuzzanna 19 lut 2014, 16:50
    Tanio nie jest to prawda.
    Cytuj
  • pomadka 25 mar 2014, 12:34
    może i nie jest tanio, ale myślę, że i tak warto, bo jednak ma się spokój z włosami na bardzo długi czas. Ja byłam na takich zabiegach w Dermedzie i przyznam, że efekty naprawdę super. Także ze swojej strony mogę polecić jak najbardziej ten rodzaj depilacji.
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:30
    Ja niedługo wybieram się na taką depilację.
    Cytuj
  • martinus22 4 sie 2014, 19:03
    W Krakowie jest salon, który bardzo dobrze ogarnia depilację i są tani. Moja żona tam chodzi do nich i jest "gładka" uśmiech
    Cytuj
  • marysia8383 22 wrz 2014, 22:04
    Depilacja laserowa to chyba najlepsza metoda, kilka wizyt i spokój na zawsze. Żeby nie zrobić krzywdy to faktycznie najlepszy laser to laser diodowy. I najważniejsze żeby miał certyfikat ISO wtedy można być spokojnym. Ja korzystałam z [url=http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html]depilacji laserowej w Łodzi[/url] . Oni mają laser Light Sheer Duet. To najlepszy laser na rynku, bo działa tylko na włos i nie przenika do tkanek.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum