Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Garry_Pike 23 sie 2013, 9:33
    Ja tylko czytałam o zabiegu EpilFree. To jest jakaś maść z naturalnych składników. Faktycznie nieco tańsza od zabiegów laserowych. Ja nadal jednak nie mogę się przemóc, by iść do kosmetyczki. [url=http://www.philips.pl/c/Usuwanie-wlosow/satinsoft-system-skincare-nasadka-do-delikatnych-miejsc-hp6519_01/prd/]Depilacja intymna[/url] mnie krępuje, chociaż wiem, że robiły już ja setki razy i nie ma się czego wstydzić.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 23 sie 2013, 10:04
    MartynKa79 napisał:U mnie laser odpada (należę do tych nieszczęśnic, które mają przeciwwskazania zdrowotne), ale po woskowaniu kosmetyczka robi mi EpilFree. Po kilku zabiegach mogę stwierdzić, że efekt jest jak po laserze, ale za mniejsze pieniądze. Stosowałyście może?
    Ooo pierwsze słyszę, ale ja chętnie łykam takie nowinki, więc pewnie sprawdzę - ja też mam zdrowotnie problem z depilacją laserową, dobry ginekolog potwierdził, więc odpadam cod o laseru), ale chetnie wypróbuję jak jest coś skutecznego alternatywnego. THX
    Cytuj
  • pasteluv 26 sie 2013, 11:30
    To kwestia indywidualna, ale zapewniam Cię, że w odpowiednim salonie zapomnisz o skrępowaniu.
    Licz się jednak z bólem, jesli będzie to twoje pierwsze wyrywanie włosków.
    Cytuj
  • que 28 sie 2013, 14:12
    Myślę i uważam ze jest to odzwierciedlenie higieny osobistej.
    Cytuj
  • zlotyklos 4 lut 2014, 12:03
    to na pewno jest sprawa indywidualna, jedni lubią inni nie, ja jestem za takim rodzajem depilacji, znacznie lepiej się czuję.
    Cytuj
  • zuziagola 30 wrz 2014, 14:12
    Wcześniej nie depilowałam okolic intymnych, ale chciałam zrobić niespodziankę mojemu chłopakowi. Bałam się robić to jednorazówką, że zrobię sobie krzywdę, na depilator też bym się nigdy nie zdecydowała bo boli na nogach a co dopiero tam... Ale z odsieczą przyszła koleżanka i zabrała mnie na [url=http://laserglamour.pl/index.php/homepage]depilację laserową w Łodzi[/url] do gabinetu Laser Glamour. Na początku się krępowałam, ale przeszło mi jak tylko usiadłam na fotelu. Byłam tylko raz i więcej nie muszę, bo efekt na stałe, a chłopak jaki zadowolony.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum