Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stinaa 19 sty 2011, 7:13
    No fakt odrastają szybko, ale ni mam żadnych podraznień i nic mi nie wrasta. Oczywiście nie golę się tam na co dziń, ale i tak jakbym miała płacić za to kilkadziesiąt złotych... to nprawdę wolę zrobić to samauśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 19 sty 2011, 9:23
    No to masz szczęście! Ja po maszynce też mam problemy, a w tak delikatnych strefach to już w ogóle... a fajnie miećspokój na dluzszy czas, zwłaszcza jak masz w planach podróż i nie chcesz co 2-3 dni przesiadywać w łazience.
    Cytuj
  • Niania90 19 sty 2011, 11:46
    No ja też po goleniu cierpię, ale czego się nie robi dla mężczyznyprzymrużenie oka Tylko te krostki sa okropne, czasem mi sie robiątakie ropnesmutny Swędzi i piecze, zwariować można. Chociaż na szczęście to nie zdarza się tak często, ale i tak swędzi potwornie jak rosną i sa takie króciutkie:/
    Cytuj
  • panchita 19 sty 2011, 12:59
    A nie mozna by sobie zrobić taką pasta cukrowa samemu? Pewnie też boli, ale jak mam miec na trzy tygodnie spokoj to mogłabym się pomęczyćuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 19 sty 2011, 16:28
    Ja używam sobie wosku w domciu. Ale nie usuwam kompletnie wszystkiego tylko zostawiam taki paseczek. Mojemu facetowi nie podoba się tak zupełnie "lyso" uśmiech A i mnie się przyznam kojarzy to z małą dziewczynką. Lepiej tzw depilacja francuska, wygląda sexy i nie ma problemu z żadny strojem kąpielowym czy bieliznąuśmiech A, no i depilujac się sama w domu nie muszę wydawać co miesiąc kupę kasy.
    Cytuj
  • warkoczyk 19 sty 2011, 19:46
    Dziewczyny co do podrażnień to wpróbujcie np balsam po goleniu, bardzo dobrze łagodzi. A są też takie specjalne kremy po goleniu zapobiegające wrastaniu wlosków, kiedyś z firmy Tanita miałam coś takiego.
    Cytuj
  • Szachrajka 19 sty 2011, 20:08
    O rany kobiety to mają problemy. Ale jak ktoś wynajdzie kiedyś jakąś skuteczną i bezbolesną metodę to zostanie milioneremuśmiech Ja byłabym w stanie duzo za to zapłacić.
    Cytuj
  • Lilijka 19 sty 2011, 20:41
    Kurcze użylabym tego wosku, ale obawiam się, że mi nie starczy odwagi żeby ten plaster zerwać...uśmiech
    Cytuj
  • Adasia01 1 lis 2012, 0:05
    samej lepiej tego nie robić ale polecam iść do profesjonalisty, bo mozna samemu sobie tylko obrzeków i siniaków narobićjęzykdepilacja brazylijska boli jak diabli nie ma sie co czarowac, ale rzeczywiście jest rewelacyjna zwlaszcza na dłuzszy wyjazd (2-3 tyg) oczywiście wraz z następnymi wizytami ból nie jest juz tak duzy i włoski odrastają słabsze. Polecam mimo wszystko
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:32
    ja używam maszynki, na wakacje depilatorem ale strasznie boli. do kosmetyczki bardzo bym się wstydziła choć naprawdę chciałabym nie musieć się martwić o odrastające włoski smutny
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum