Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak podnieść ciśnienie krwi?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak podnieść ciśnienie krwi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Aurelka 15 gru 2010, 3:27
    Czy znacie jakieś "domowe" sposoby na podwyższenie cisnienia? Zawsze miałam niskie, pije dużo kawy, ale nie pomaga. A przy tej pogodzie muszę cos wymyślić, bo nie jestem w stanie sie skupić na pracy przysięgam... po prostu siedze przy biurku i czuje jak mi sie półkule rozjeżdżają! Radźcie cośuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 15 gru 2010, 7:07
    No wlasnie, ja mam to samo. Próbuje się ożywic, biore głębokie wdechy, pije kawę za kawą i nic. A od tej kawy już mnie muli w żołądku... Tyle się pisze o nadciśnieniu, jak sobie z nim radzić, a ciężko coś znaleć na temat niskiego ciśnienia. Mi to naprawdę uprzykrza życie!smutny
    Cytuj
  • Barbra67 15 gru 2010, 10:08
    Ja mam sposób, ylko że nie mozna po nim prowadzić auta: co dzień rano kawka z koniakiemuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 15 gru 2010, 11:34
    Jasne, tylko że mnie następnego dnia z roboty wywaląprzymrużenie oka Poza tym nie lubię koniakuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • WitoldEs 15 gru 2010, 13:43
    Znajdźcie sobie wkurzającego faceta, to Wam będzie podnosił ciśnienie hyhyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 15 gru 2010, 14:11
    Małe dzieci też potrafią podnieść cisnienieprzymrużenie oka A co do kawy to zbyt duże ilości daja wręcz odwrotny efekt, więc nie ma co przesadzać. Lepiej wyjść na chwilę na świeże powietrze, zrobić paręgłębokich wdechów i od razu jest lepiejuśmiech Zwłaszcza przy minus 10wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 15 gru 2010, 17:35
    Kawa mi akurat podnosi cisnienie tylko że moj zołądek tego nie wyrabia... Dlaczego piszesz, że odwrotny efekt?
    Cytuj
  • Cloudy 15 gru 2010, 20:13
    Dlatego że kawa wyciąga wode z organizmu, dużo jej schodzi na przetrawienie kofeiny, mówiąc w skrócie odwadnia. A w słabo nawodnionym organiźmie zmniejsza się cisnienie krwi... Dlatego trzeba dużo pić! Ale niekoniecznie kawy czy herbatyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Paniusia 15 gru 2010, 22:16
    Ja już praktycznie nie mam problemuuśmiech A mówie Wam, ciśnienie miałam 90/50 Pomógł mi sport i tę metodę bardzo polecamprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 16 gru 2010, 0:52
    A mogłabyś napisac o jakie konkretnie ćwiczenia?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum