Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak podnieść ciśnienie krwi?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak podnieść ciśnienie krwi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WitoldEs 17 gru 2010, 8:30
    Niskie ciśnienie nie jest tak niebezpieczne jak nadciśnienie i dlatego lekarze je bagatelizują. Jak kiedyś pytałem lekarza co z tym robić (miałem zawroty głowy, mroczki przed oczami, nie mogłem dosłownie nic robić w pracy... na szczęście tak było tylko przy niesprzyjajacej pogodzie) to mnie zbył kompletnie. mi pomagaja naprzemienne prysznice zimne i ciepłe - na koniec chłodny! to pobudza krążenie.
    Cytuj
  • Niania90 17 gru 2010, 9:37
    A jeszcze kardiolog mojej mamie powiedziała żeby co jakiś czas robiła 20 przysiadówuśmiech i jadla małe porcje, ale częsciej. Bo jak spada cukier i sie jest głodnym to sie ciśnienie obniża...
    Cytuj
  • D3niCle0 17 gru 2010, 10:54
    W latach szkolnych i studenckich miałam bardzo niskie cisnienie. Czasem w szkole nie mogłam wysiedzieć, ogarniała mnie taka senność, że nie wiedziałam co sie dzieje wokoło mnie, nie mówiąc o tym żeby coś z lekcji zapamiętać... jak się miałam czegoś nauczyć to litrami kawę albo redbulle. Potem się zapisałam na siłownię, ćwiczyłam intensywnie trzy razy w tygodniu i była duża poprawa. A odkąd mam dziecko to zapomniałam o tym, że kiedys nie mialam energiiprzymrużenie oka Generalnie odczuwam, że bardziej aktywny tryb życia mi bardzo pomaga, najgorzej to mieć prace za biurkiem i wysiedzieć ileś godzin. Jak się czlowiek rusza to mu sie cisnienie podnosi.
    Cytuj
  • Cloudy 17 gru 2010, 14:22
    WitoldEs napisał:Niskie ciśnienie nie jest tak niebezpieczne jak nadciśnienie i dlatego lekarze je bagatelizują.
    To nie jest do końca prawda, że niskie ciśnienie nie jest niebezpieczne. Przy hipotonii, jesli sa duże spadki ciśnienia może dojść do zapaści! Ale łatwiej bez leków z tym walczyć, nie trzeba się tabletkami faszerować tylko metody, które tu podajecie (stosowałam wszystkieuśmiech ) pomagają. Najogrsza to chyba kofeina, bo organizm się przyzwyczaja, a w nadmiarze to też niezdrowo...
    Cytuj
  • Apoliner 17 gru 2010, 14:40
    Lekarz mi powiedział, że mam niskie cisnienie, bo za mało piję. I faktycznie odkąd zabieram do pracy butelkę mineralnej i w ciągu pracy wypijam te 1,5 litra to mi lepiej. Chociaż sport też swoje robi.
    Cytuj
  • Manolito 17 gru 2010, 18:02
    A propos picia i pracy, to mi koleżanka kiedyś mówiła, a ona jest psychologiem, ze dostarczanie dużej ilości płynów w ogóle usprawnia prace organizmu i na procesy myslowe wpływa pozytywnieuśmiech Bo komórki nerwowe potrzebują wody zeby sprawnie przekazywać impulsy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum