Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak podnieść ciśnienie krwi?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak podnieść ciśnienie krwi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Paniusia 16 gru 2010, 1:15
    Miałam na myśli ogólnie sport. Myślę, że aerobik bylby najlepszy, albo bieganie. Ogólnie takie dotleniające. Ja rano otwieram okno i przez kwadrans robię parę skłonów, przysiadów, podskoków, skretów tułowia. A wieczorem dwa razy w tygodniu chodze na aerobikuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 16 gru 2010, 8:08
    Ja też od lat zmagam się z niskim ciśnieniemsmutny Bywają okresy, że jestem totalnie ospała, nie moge się na niczym skupić i to jest okropne. Owszem ćwiczenia pomagają, z tym że doraźnie, a nie mogę w trakcie pracy ćwiczyć aerobiku. Kawy nie pijam, bo piłam już tyle, że mam permanentny kawowstręt.
    Cytuj
  • casia1980 16 gru 2010, 8:52
    Witam w klubieprzymrużenie oka Ja się czasem ratuje napojami energetycznymi. W pracy czasem jak juz nie daję rady staje przy otwartym oknie i robię kilka mocnych wdechów! Staram się raz na jakiś czas wstać od biurka, przejść się na xero czy do toalety albo po herbatę... Trzeba sobie jakoś radzićprzymrużenie oka Pozdrawiam wszystkich niskocisnieniowców!
    Cytuj
  • Vesna 16 gru 2010, 10:54
    Bardzo polecam zieloną herbatę. Działa o wiele skuteczniej niż kawa, a jest o wiele zdrowsza i nie drażni żołądka, nie odwadnia też organizmu.
    Cytuj
  • pacjentka 16 gru 2010, 11:19
    Ja Ci polecam żeń-szeń. Można kupić preparat w kroplach, np bodymax. Ale oprócz tego ruch na świeżym powietrzu, nie tylko na ciesnienieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • marsjanin 16 gru 2010, 14:29
    Słyszałem, że sok z buraków normalizuje ciśnienie. Jeśli się pije kilka szklanek dziennie to ponoć problem znika. Sam tego nie próbowałem, od razu mowię, ale moja ciotka mi to mowiła, bo oboje jesteśmy niskocisnieniowi.
    Cytuj
  • Aurelka 16 gru 2010, 18:25
    Wiedziałam, że buraki są zdrowe, ale żeby podnosiły ciśnienie to aż trudno mi uwierzyć. Chyba wypróbujęuśmiech Sok wycisnięty ze świeżych buraków tak?
    Cytuj
  • Paniusia 16 gru 2010, 22:03
    Buraczki podnoszą hemoglobinę.
    Cytuj
  • Lorelei 16 gru 2010, 22:54
    O, ja tez mam problem z niskim ciśnieniem. Bywa, że jestem tak senna, że w ogóle mi praca nie idziesmutny Nie chce brać leków, bo obję sie od nich uzależnić no i bez sensu tak się chemią szpikować. Parę razy sobie zmierzyłam i miałam 90/60, 90/50... Chyba sie muszę zapisać na jakieś ćwiczenia... To okropne uczucieskrzywienie Czasem czuję sie jak zombie...
    Cytuj
  • Niania90 17 gru 2010, 6:20
    Moja mama kiedyś brała na niskie ciśnienie glucardiamid. Nie wiem nawet czy dalej to łyka czy jakoś jej przeszło... Ja na szczęście nie odziedziczyłam tego po niej, ale może nie mam problemu, bo duzo ćwiczę i ogólnie wszędzie biegiem pędzęprzymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum