Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak schudnąć szybko i zdrowo, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • super_Majka 18 gru 2017, 15:01
    Ja mogę polecić kilka produktów, które przyspieszają trawienie np. są to suszone śliwki, jogurt grecki, czy siemię lniane. Przynajmniej ja się tym ratuję. Znalazłam takie wskazówki w artykule: http://www.kobiety.pl/fit/jak-przyspieszyc-trawienie
    Możecie spróbować, bo w moim przypadku to podziałało.
    Cytuj
  • anyz89 7 sty 2018, 12:33
    wsparciem odchudzania może być endermologia, jest to masaż wspomagający między innymi wlaśnie odchudzanie. W Łodzi taki zabieg proponuje http://klinikarevital.pl/zabieg/zabiegi-na-cialo/endermologia-alliance/
    Cytuj
  • basiaborys90 18 sty 2018, 14:59
    Dieta na pewno jest ważna. Radzę przejść się w tej kwestii do dietetyka, albo przynajmniej skonsultować się z nim, nawet przez internet. Ale moim zdaniem ważniejszy jest sport, albo jakikolwiek ruch. Wtedy spalimy najwięcej. Za to najcięższe przypadki powinny skorzystać z jakiś suplementów diety.
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 30 sty 2018, 10:08
    Szybko i zdrowo to zazwyczaj się wyklucza niestety. Jak chcemy dłużej cieszyć się efektami, to lepiej uzbroić się w cierpliwość. Na pewno ważna jest regularność, i ruchu i odżywiania. Lepiej jeść częściej, ale mniej uśmiech No i na pewno nie wychodźmy z domu bez śniadania! To takie stare hasło, utarte przez nasze babcie i mamy, ale dużo w nim prawdy. Ja miałam sporo z tym problemów, ale teraz zawsze staram się zjeść chociaż jogurt. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu mam jogurtownicę, model Adler AD 4476 ze słoiczkami, to łatwo mi przygotować coś dobrego i zdrowego przy okazji uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 31 sty 2018, 9:09
    Ostatnio właśnie zastanawiałam się nad czymś w stylu jogurtownicy, ale sporo tego jest... Serio się sprawdza?
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 31 sty 2018, 9:47
    Maja_en napisał:Ostatnio właśnie zastanawiałam się nad czymś w stylu jogurtownicy, ale sporo tego jest... Serio się sprawdza?
    Mam doświadczenie tylko z Adler AD 4476, ale ten model spisał się doskonale uśmiech Wystarczy lubić jogurty! A wiadomo, lepiej wcinać z rana coś lekkiego, niż pszenne bułki przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 21:28
    chyba nie da się i szybko i zdrowo, najlepiej zmieniać nawyki powoli żeby organizm mógł sie przyzwyczaić do zmian, można na spokojnie wprowadzic błonnik do diety, colon slim fajnie działa bo zmniejza apetyt i łatwiej ograniczyc słodycze i wyeliminować podjadanie
    Cytuj
  • super_Majka 23 lut 2018, 15:49
    Przede wszystkim odpowiednia dieta i ćwiczenia. Trzeba znaleźć dla siebie właściwą metodę ćwiczeń by cieszyć się dobrymi efektami. Ja wcześniej ćwiczyłam zumbe ale ostatecznie postawiłam na areobik. Najbardziej lubię ćwiczenia na stepie. Chociaz na zumbie musiałam nauczyć się koordynacji i rytmiki to tutaj na początku miałam spory problem. Czytałam jednak, że naprawdę warto bo step ma wiele plusów:http://www.kobiety.pl/fit/jakie-korzysci-daje-step no i mogę to potwierdzić bo sylwetka jest ładnie wyrzeźbiona i chociaż po treningu nie mam już zupełnie siły to jest to bardzo przyjemne zmęczenie.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 14:48
    Szybko i zdrowo raczej wyklucza się nawzajem przymrużenie oka
    Najlepiej jest ograniczyć spożywanie cukrów i słodyczy. Napoje słodkie...
    Więcej pić wody, i postawić na zdrowe odżywianie.
    No i oczywiście dużo ruchu przymrużenie oka
    Cytuj
  • UllKa 20 cze 2018, 21:40
    Doskonale odchudza olejek konopny. Na cbdcentral.pl można kupić dobry, w korzystnej cenie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum