Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak schudnąć szybko i zdrowo, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 13 kwi 2016, 16:21
    Jak to nie ma? Jest dieta-cud: jesz, co chcesz i czekasz na cud przymrużenie oka

    Ale ja w cuda nie wierzę, wiec wolę brać sprawy w swoje ręce przymrużenie oka Na szczęście mam to już za sobą, teraz tylko zdam o to, żeby stracone kilogramy nie wróciły.
    Cytuj
  • Bonobo 13 kwi 2016, 19:52
    Tylko że dieta Cambridge nie jest aż taka rygorystyczna. Szybko nie znaczy zdrowo. Według mnie dieta nie polega na tym żeby nic nie jeść, tylko trzeba nauczyć się racjonalnego i zdrowego żywienia. Na ich stronie są świetne przepisy. Warto z nich skorzystać:-)
    Cytuj
  • MichalWoj 18 kwi 2016, 14:14
    Najważniejsza jest motywacja. Codzienne ćwiczenia a do tego dopasowana odpowiednio dieta.
    Cytuj
  • MartynKa79 21 kwi 2016, 19:43
    Bonobo, dokładnie, szybko nie znaczy zdrowo. Ale są oczywiście przypadki gdy ktoś szybko schudł i waga mu nie wróciła. Dieta Cambridge ma właśnie to do siebie, że nie chudnie się na niej szybko, raczej tak krok po kroczku, ale efekt jest za to trwały.
    Cytuj
  • Masa 23 kwi 2016, 19:41
    Na Cambridge z tego co sie orientuję to przechodzi coraz więcej ludzi, to dobra dieta, ludzie się na niej dobrze czują. Natomiast po kuracji jojo nie następuje, dlatego nazywają ją dietą ostatniej szansy.
    Cytuj
  • Meggi85 28 kwi 2016, 12:20
    Biorąc pod uwagę, ze niektórzy na tej diecie schudli te -50kg to ja sie wcale nie dziwię. Ostatnio na ich stronie natrafiłam na dekalog osoby szczupłej przez całe zycie i stosuje to cały czas http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/dekalog.html
    Cytuj
  • portalka 29 kwi 2016, 14:30
    hahaha dobre - jesz i czekasz na cud. Chciałabym by tak było. Nie słuchałabym narzekań mojego faceta że mu ciężko. Jest na diecie od 2 miesięcy, ale ładnie redukuje. Bierze dla wspomagania therm line man, długo wybieraliśmy suplement, ten wybraliśmy ze względu na dobre stężenie Sinetrolu i czystej kofeiny. Do wesela nie daleko musi schudnąć by się w ojca garniak zmieścić.
    Cytuj
  • jarzebina 30 kwi 2016, 23:57
    Nie no, ja na diecie cambridge tez nie czułam się głodna, jadłam często, co 3 godziny, co dla mnie było dziwne, bo czułam, że ciągle jem. Ale teraz wiem, że to dbry nawyk, regularne jedzenie mniejszych porcji. Do dzisiaj się tego trzymam uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 17 maj 2016, 18:34
    Ja bym powiedziała, że łykanie tabletek i cudownych supli to takie czekanie na cud. uśmiech Nie dość, że siedzi tam cała tablica mendelejewa, to jeszcze rozwalają żołądek. To już chyba ciekawiej wypadają diety takie jak ta cambridge. Próbowałam paru dań z ich przepisów i są naprawdę smaczne.
    Cytuj
  • Selenaa 19 maj 2016, 10:27
    Therm line fast jak jakaś kobieta nie znam to niech odrazu guugluje w sieci. Na tym można zdrowo i szybko schudnąć a uwierzcie mi na słowo jest to możliwe. Jeszcze jak troszkę poćwiczycie oraz zjecie zdrowo to gwarantuje wam sukces. Regularna dieta to 70% fit ciała , cwiczenia to 15% a suple 15% .. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum