Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Modne dodatki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modne dodatki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 10 cze 2013, 10:02
    Dla mnie modnym dodatkiem są kolorowe wysokie buty.
    Cytuj
  • mscislaw 10 paź 2013, 11:23
    Bardzo modna stała się ostatnio biżuteria srebrna, szczególnie ta z kryształami. Całkiem niedrogie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Agna 10 paź 2013, 19:33
    A mi dzisiaj wpadło to serduszko - prezent uśmiech
    http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,,11542
    wolałabym w prawdzie puzderko, ale może przy innej okazji dostanę uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 17 paź 2013, 11:21
    Noszę to co mi się podoba i to w czym czuje się dobrze. Staram się połączyć wygodę z funkcjonalnością a przy tym ładnie wyglądać. Nie mogłabym tego osiągnąć bez odpowiednich dodatków w postaci takiej biżuterii. Marki biżuterii które sobie cenię to Pandora czy Dziubeka które wyróżniają się jakością i modnym wzornictwem. Pasują do większości moich kreacji.
    Cytuj
  • zott 17 paź 2013, 13:04     (ostatnio zmieniony przez autora 24 paź 2013, 21:59, w całości zmieniany 2 razy)
    Modne dodatki to oczywiście biżuteria. Ja bardzo lubię srebrną biżuterię modułową . Widziałam kilka dni temu śliczną bransoletkę Pandora - wprost się w niej zakochałam buziak Błagam chłopaka żeby mi ją kupiła, a ten się ze mną droczy płacz
    Cytuj
  • fleszyn 18 paź 2013, 16:04
    Moja zona lubi przede wszystkim niebanalną i oryginalną biżuterię przymrużenie oka Jesteśmy ze sobą już spory czas tak więc raczej wiem co jej podarować tak aby była najbardziej zadowolona.
    Ostatnio oglądałem biżuterię w sklepie internetowym i tak sobie myślę, że właśnie tam coś ciekawego zamówię. Mają bardzo dobre ceny - z tego co porównywałem jest o wiele taniej niż w innych sklepach. Na przykład podobny wisiorek co tam w zeszłym roku kupiłem ponad 100 zł drożej ...
    Cytuj
  • ElaW 11 mar 2014, 21:40
    Zauważyłam nowy trend i modnym dodatkiem stały się po prostu buty. Zauważyłam ostatnio u wielu blogerek i blogerów, że łączą ze sobą różne style i do tego sportowe buty adidas zx. Bardzo podoba mi się ten trend bo uwielbiam adidasy. Są mega wygodne.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 mar 2014, 18:16
    No... takie jak wrzuciła Sylwia Gaczorek to już nie wymagają nic więcej, bo same w sobie są mega http://instagram.com/p/l-ExoYMJx6/
    Cytuj
  • Leon99 7 sty 2015, 19:59
    Według mnie ciekawym dodatkiem może być zegarek. Ja ostatnio sprawiłam sobie taki Zegarek Srebrny Helios Prestige HP27 . Nie potrzeba nic więcej bo jest ozdobą samą w sobie uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 8 sty 2015, 19:08
    Fajnym dodatkiem do kreacji na pewno są też okulary ja chcę sobie kupić któreś z tych http://lamoda.pl/explore/akcesoria/okulary/pepe-jeans-m ale jeszcze się nie zdecydowałam na konkretny model. Okulary przeciwsłoneczne noszę o każdej porze roku.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum