Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nadwrażlwość zębów, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nadwrażlwość zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 21 cze 2011, 22:15
    yellowphone napisał:Ja ją mam, ale szczerze powiedziawszy to nie zauważyłam różnicy. Zresztą nie wierzę, że to jakiś lepszy skład, bo pracowałam kiedyś w branży kosmetycznej i wiem, że co jakiś czas po prostu dają nową nazwę albo opakowanie jak się zaczyna gorzej coś sprzedawać...
    Tez podejrzewam, że to ściema z tymi pastami. Próbowałam i Elmex, i Sensodyne, i tą nową Colagate. Guzik z pętelką, nic to nie daje. A kosztują kilka razy więcej niż zwykła pasta.
    Cytuj
  • aga007 21 cze 2011, 23:53
    Co to znaczy, że próbowałaś? Po dwóch dniach mycia czy nawet po tygodniu nie spodziewaj się efektów. Te pasty nie działają od razu, trzeba używać ich regularnie z miesiąc czy nawet dwa, zanim poczujesz poprawę.
    Cytuj
  • Barbra67 22 cze 2011, 0:13
    Czytałam na temat nadwrażliwości taki artykuł, nadwrażliwość bierze się z demineralizacji szkliwa. Powodują ją kwaśne potrawy, gazowane napoje i ogólnie niewłaściwa dieta, np uboga w wapń.
    Cytuj
  • Kandydat 22 cze 2011, 0:42
    Mnie też kiedyś bolały zęby, byłem pewny, że mam mnóstwo dziur, a okazało się, że nie miałem żadnej. Dentysta mi powiedział, że to od obgryzania paznokci!
    Cytuj
  • Niania90 22 cze 2011, 8:08
    Też czytałam artykuł o tym, w jakiejś gazecie niedawno był. Przyczyny mogą być różne, ale najlepiej żeby stomatolog to ustalił, bo może to być objaw poważnijeszej choroby. A oprócz past są jeszcze zabiegi lakierowanie czy lakowanie jakoś tak...
    Cytuj
  • nouv88 22 cze 2011, 8:47
    Na mnie nie dziala elmex ani zielony, ani pomarańczowy. Colgate jeszcze nie próbowałam, a Sensodyne działała, ale tylko przez jakiś rok. Potem znowu zaczęło mnie pobolewać. To jest naprawdę strasznie dokuczliwe, nawet jak wezmę powietrze przez usta, to potrafi strasznie zaboleć! A wiecie ile kosztuje to lakierowanie? I na jak długo wystarcza?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 22 cze 2011, 12:01
    Ja ostatnio miałam we wrześniu zeszłego roku, zapłaciłam 50zł. Ale po czymś takim mam w zasadzie na rok spokój. Teraz jeszcze działa super, jak zaczyna pojawiać się ból to od razu się umawiam na nastene. Ktoś kto to przecierpiał to wie, że człowiek jest w stanie dużo zrobic zeby się od tego uwolnić...
    Cytuj
  • Blueberry28 22 cze 2011, 15:36
    Ja Wam bardzo polecam preparat o nazwie Sensigel, to jest taki żel do wcierania i ma silniejsze właściwiości niż pasty.
    Cytuj
  • WitoldEs 22 cze 2011, 16:48
    Ja miałem ból zębów po ściągnięciu kamienia. Nie mogłem nic jeść ani spać tak mi dokuczaly zęby, bolały wszystkie naraz! Kupiłem sobie Green Or to taki żel stomatologiczny, nie pomogło od razu oczywiście, tu trzeba cierpliwości. Ale przy drugim opakowaniu zaczęło przechodzić. Teraz myję na zmianę zwykłą pastę i tym żelem, bo jest on niestety dość drogi.
    Cytuj
  • Labradorka 22 cze 2011, 19:47
    Sensigel jest super! Jak macie nadrażliwość to kupcie koniecznie, mnie on uratował, bo nie mogłam znieść tego bólu. Chodziłam jak struta i na wszystkich warczałam, bo czułam się naprawdę potwornie. Nikt nie zrozumie jaka to męka jak sam czegoś takiego nie przeżyje...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Moda wakacyjna...
Następna: Poród domowy