Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Poszukiwane perfumy o zapachu róży!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Poszukiwane perfumy o zapachu róży!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • nafnafff 5 wrz 2010, 15:35
    Od jakiegoś czasu intensywnie poszukuję dla mojej babci perfum o zapachu róży. Musze je kupic bez wzgledu na cenę, moja babcia uwielbia takie perfumy, a ja chcę jej sprawić wyjątkowy prezent, bo dużo jej zawdzięczam.
    Czy znacie takie zapachy? Jeśli wiecie gdzie można kupić coś takiego to błagam pomóżcie. Chciałabym kupić te perfumy na babci urodziny, tj na 24.10.10, ale jak nie zdążę to trudno, dostanie coś innego, a perfumy dostanie bez okazji później... żebym tylko wiedziała gdzie takie znaleźć...
    Cytuj
  • Barbra67 5 wrz 2010, 17:31
    Witam w klubie, bo ja też jestem wielbicielką różanego zapachu. W moich ukochanych perfumach Lumiere Rochas jest nuta róży, ma ją też Tresor Lancome i chyba Sonia Rykiel miała zapach, w którego nazwie była róża, ale nie wiem czy to jeszcze mozna kupić...
    Cytuj
  • KoKoszka 5 wrz 2010, 17:55
    Kojarzę taki zapach, typowo różany i nazywał się "True Rose", ale nie wiem co to za marka, jakaś angielska. Jak sobie przypomnę to jeszcze napiszę, albo poszperaj w necie, nazwa raczej się zgadza. Powodzenia, babcie są super i zasługują na wszystko co najlepszeuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 5 wrz 2010, 19:35
    Och...też uwielbiam zapach róż, ale najlepiej taki prosto z kwiatu w ogrodzieuśmiech mmm cudowny. Zawsze żałuję, że nie da się nim przesiąknąc, miałabym najcudowniejsze perfumy na świecie przynajmniej w sezonie, kiedy akurat kwitną!
    Dawno temu jako studentka (wtedy nie było w Polsce perfum "z zachodu" no chyba że w peweksach, ale nie było mnie stać na takie zakupy) używałam po prostu olejku eterycznego o zapachu różanym i trzymał się ten zapach lepiej niż najtrwalsze perfumy! No ale nie te czasy zresztą głupio dać komuś taki prezent, olejek za 5 złotychprzymrużenie oka Ale naprawdę był świetny. Moje koleżanki tez tak robiły tylko używały innych zapachowprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nafnafff 5 wrz 2010, 20:29
    Nooo też tak robiłam moja droga w czasach liceumwielki uśmiech Tylko używałam zapachu drzewa sandałowego, ale nosiłam wtedy indyjskie sukienki i tony koralikówuśmiechuśmiechuśmiech To były czasy!
    Cytuj
  • Tessa56 5 wrz 2010, 21:23
    Firma Yves Rochers ma w swojej ofercie taką serię całą o zapachu róży. Cała linia ma jedną nutę zapachową, w tym woda toaletowa, deodorant, balsam i chyba coś jeszcze. Wszystko o zapachu róży. Cena też przystępna w porównaniu z tymi z gónej półkiuśmiech
    Cytuj
  • panchita 5 wrz 2010, 21:53
    Paris Yves Saint Laurent to typowo różana woda. Chyba że to ma być taki stricte zapach róży, a nie dominujca nuta w perfumach, ale z perfum to cięzko znaleźć taki typowy różany zapach, róza jest bardzo częstym składnikiem kompozycji zapachowych, ale rzadko da się ją tak wyraźnie wyczuć...
    Cytuj
  • nafnafff 5 wrz 2010, 22:17
    Nie nie chodzi mi raczej o perfumy z nutą róży niż "czysty" zapach, wiem, że takie się raczej nie zdarzają, chociaż musze sprawdzić tę serie Yves Rocher.
    Wiecie co, a najśmieszniejsze, że w kilku perfumeriach już pytałam i za każdym razem ekspedientka pokazywała mi cos zupełnie innego, ale w żadnym z tych zapachów nie mogłam się tej róży doszukac smutny M.in. wachałam Tresor, ale to jest zbyt cięzki zapachskrzywienie Tej Sonii rykiel już chyba nie ma w sprzedaży...
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 5 wrz 2010, 23:59
    W Sephorze były kiedyś takie wody toaletowe, chyba 6 czy 7 zapachów, nazywaly sie tak jak kwiaty, magnolia, hibiskus i była też róża. Hm albo coś kręcę, może one miały nazwy od kolorów... w każdym razie jak spytasz to na pewno skojarzą w Sephorze. Ale róża tam była na pewno! Bardzo ładny zapach. Tylko nie jestem pewna czy to jeszcze jest w ofercie, bo widziałam to kilka lat temu. Ale jak jest to na pewno w każdej sephorze to znajdzieszuśmiech Powodzeniauśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 6 wrz 2010, 7:30
    Rosa Magnifica Guarlain z serii Aqua Allegoria - nie ma bardziej różanych perfumuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum