Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  4 5 6 7 8 9 z 9
  • dorciaporcia 18 paź 2021, 11:38
    milla88 napisał:Ja tam bardzo lubie kosmetyki z Bielendy, a nawilzających jak szukacie polecam te z linii Eco Nature, bardzo fajna linia kosmetyków
    a gdzie je kupujesz? kiedys byly w drogeriach a teraz ich nie widze a ta seria to juz wogole jakas abstrakcja
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:47
    Bielenda ma super krem nawilżający z tej naturalnej linii Eco Nature, uwielbiam
    Cytuj
  • pauza28 25 paź 2021, 11:57
    dorciaporcia bielendy to szukaj na necie, na notino jest duzy wybor. w sklepach jest lipa z dostepnoscia
    Cytuj
  • dorciaporcia 26 paź 2021, 10:30
    no wlasnie tak myslalam by zamawiac bo wkurza mnie bieganie po sklepach i kupowanie na raty
    Cytuj
  • artie 18 lis 2021, 4:14
    U mnie sprawdza się rewelacyjnie cała linia Hyalurogel z Mixa - moja skóra pokochała miłością wielką szczególnie serum, które ma w składzie kwas hialuronowy, łagodzący pantenol no i niacynamid.
    Cytuj
  • jarzebina 22 lis 2021, 9:09
    A ja doskonale rozumiem tę miłość przymrużenie oka Mam wrażliwą cerę i ciężko mi dobrać dobre kosmetyki, po których nie będę czerwona i nie będę mieć podrażnień. A to serum z mixy bardzo dobrze mi się sprawdza. Jest takie leciutkie, świetnie się wchłania, bardzo dobrze nawilża.
    Cytuj
  • Marrylena 7 lut 2022, 9:13
    APIS krem aktywnie nawilżający z minerałami z Morza Martwego i kwasem hialuronowym 30+ ja nie trafiłam jeszcze na nic lepszego, a przerobiłam miliony różnych kremów. Jak dla mnie numer 1.
    Cytuj
  • Georginia 17 lut 2022, 19:35
    złote ceramidy od bielendy zawiera multi kompleks ceramidów które łatwo wnikaja w skórę i poprawiaja jej strukturę polecam spróbowac
    Cytuj
  • gajkaa 20 lut 2022, 19:22
    Ja nie używam kremu a nawilżająca bazę pod makijaż Balmy Skin Primer, znakomite kosmetyki z Bielendy
    Cytuj
 4 5 6 7 8 9 z 9
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum