Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malamiii 11 sie 2017, 20:54
    kubakos napisał:OO tak jak mówi malamiii Oeparol to bardzo dobra firma moja żona również go wszystkim poleca. Jeśli chodzi o nawilżanie skóry, warto też chodzić do kosmetyczki na nawilżanie bo jak profesjonalista dobrze nie zrobi to samemu ciężko
    Oeparol ma również suplementy dla naszego organizmu też jakiś czas temu właśnie kupiłam paczkę i za niedługo będę kupowała następną bo widzę po sobie że paznokcie bardzo mi się poprawiły już się tak nie rozdwajają jak kiedyś więc działa
    Cytuj
  • elabarbara 18 paź 2018, 9:51
    Poszukuję dobrego kremu nawilżającego do twarzy, może doradzicie mi...jakich używacie i o jakich wartych polecenia słyszałyście? Ktoś polecił mi krem nawilżający Calluna Medica może warto kupić..Nawet Wiktoria Omyla go też reklamuje. Uważam,że warto zainwestować w dobry krem nawilżający, w moim przypadku od tego zaczyna się podstawa pielęgnacji. Ale piszcie też o swoich kremach jakie używacie i polecacie.
    Cytuj
  • Grotomika 27 maj 2019, 10:45
    Polecam kosmetyki z Organique. Też używam kremu nawilżającego do twarzy od nich. Widzę właśnie, że maja jeszcze intensywnie nawilżający koncentrat do twarzy uśmiech Może warto sprawdzić? przymrużenie oka
    Cytuj
  • Luiziana 15 lip 2019, 11:42
    Hmmm z kremów to najbardziej lubię mooje skarpetki Scholl z nawilżającymi olejkami. Tak szczerze to nie lubię tej tłustości po kremach. A na stopach to juz w ogóle, slizgają sie stopy i żle się chodzi. Skarpety są fajne bo nawilżają mega a nie zostawiaają tłustej warstwy. Stopy ma zadbane i nie musze biegac do kosmetyczkki
    Cytuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:47
    I na długo nakłada się te skarpetki? Faktycznie dobrze nawilżają? Nie śmierdzą?
    Cytuj
  • Zanita 30 lip 2019, 22:35
    Jeśli pytasz o te skarpetki z Scholla, to zapach jest nawet przyjemny. Jednak przede wszystkim chodzi tutaj o działanie, ja mam w łazience naprawdę sporo kremów, masek, ale żadna nie sprawdziła się tak dobrze jak te skarpetki.
    Cytuj
  • Petrova 5 sie 2019, 8:51
    Bez obaw - jedne i drugie mają przyjemny zapach i nie irytują konsystencją. uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 12 sie 2019, 21:06
    A próbowałyście kosmetyki Enilome, kupiłam ostatnio krem i okazał się bardzo fajny, ciekawa jestem innych produktów.
    Cytuj
  • Magdalena_Rozbicka 21 sie 2019, 9:18
    Masz rację kremów, jest masę i ciut ciut.. Po wypróbwaniu wielu kosmetyków, najlepiej srawdził się u mnie krem biodermic z kwasem hialuronowym. Smaruje się nim i na dzień i na noc. Skóra jest nawilżona i promienna. Krem jest w sensownej cenie, jest z dozownikiem dla mnie to na przykład wygoda. Smaruje nim również szyję i dekolt bo te obszary również potrzebują nawilżenia uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:50
    Ja bardzo lubię krem z kwasem hialuronowym z Botame, próbowałyście? Super nawilża, zostawia buzie ukojoną i gładką.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum