Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 28 lis 2016, 11:28
    ja uwielbiam kosmetyki z oeparola, są bardzo dobrze nawilżające, mają dobry skład, oprócz oleju z wiesiołka zawierają też emolienty, które super nawilżają cerę, dlatego zawsze je kupuję. Poza tym dla mnie dobry krem to podstawa, im lepszy i na bazie naturalnych składników tym lepiej dla naszej cery, dlatego zdecydowałam się na dermokosmetyki oeparola.
    Cytuj
  • tartinka 19 gru 2016, 11:06
    Czy te kremy się nadadzą dla alergiczki?? Szukam czegoś dla siebie co nie podrażni a dobrze nawilży, nie chcę wyrzucać kasy w błoto.
    Cytuj
  • rudadagusia 19 gru 2016, 16:59     (ostatnio zmieniony przez autora 19 gru 2016, 17:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chodzi o skuteczny krem nawilżający to moim zdaniem na pewno sprawdzi się https://www.perfumeria.pl/Ona/Twarz/Lancome-Advanced-Genifique-Yeux-krem-pod-oczy . Nie nalezy do najtańszych, ale jego działanie jest naprawdę widoczne. Nie dość, że super nawilża cerę to jeszcze do tego niweluje zmęczenie i działa na wszystkie zmarszczki. Ja miałam kurze łapki, ale na szczęście udało mi się je pokonać. Dobrze wspólgra też z żelem do twarzy z tej samej serii uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 21 gru 2016, 10:26
    tartinka napisał:Czy te kremy się nadadzą dla alergiczki?? Szukam czegoś dla siebie co nie podrażni a dobrze nawilży, nie chcę wyrzucać kasy w błoto.
    nadadzą się jak najbardziej, to są dermokosmetyki, mnie nigdy nie uczuliły a też mam skłonność do alergii, teraz mam oeparol essence na dzięń, na noc i pod oczy, super są uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 10 sty 2017, 15:25
    Ciężko jest dostać skuteczny krem do danej twarzy czy cery. Trzeba jednak trochę więzy posiadać aby dobrać odpowiedni. Odwołam się do artykułu http://www.vichy.pl/artykul/kremy-nawilzajace-do-skory-t%C5%82ustej-czym-sie-roznia-od-kremow-do-skory-suchej/a51885.aspx. Chyba że ktoś woli kupować nie wiadomo jaką ilość kremów i w ten sposób testować który lepszy.
    Cytuj
  • veganka 12 sty 2017, 12:17
    dokładnie tak jak pisze zataraa2 dermokosmetyki będą najlepsze, zazwyczaj nie zawierają parabenów więc nie uczulają naszej skóry, moim zdaniem powinnaś się przerzucić całkowicie na dermokosmetyki skoro masz problemy z uczuleniem skóry.
    Cytuj
  • isaak 13 sty 2017, 11:40
    od kilku miesięcy stosuję nawilżający Garnier, na noc, bo zima. całkiem spełnia moje oczekiwania uśmiech
    Cytuj
  • veganka 18 sty 2017, 22:00
    no tak zimą musimy bardziej dbać o cerę, zima przyczynia się do szybszego przesuszania się skóry, przynajmniej u mnie tak jest, dlatego zimą muszę dużo bardziej nawilżać skórę, smaruję się remem oeparol balance, ze względu na sporą tłustość kremu, co bardzo mi odpowiada zimą.
    Cytuj
  • zonja 20 sty 2017, 15:57
    O zimą ten krem sprawdza się najlepiej, przynajmniej u mnie zdaje egzamin i chroni od mrozu i wiatru. Bardzo lubię kosmetyki na bazie oleju wiesiołka, dla mojej skóry sa idealne dopasowane, a mam przyznam szczerze bardzo wymagającą cerę
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:38
    Spróbuj dermokosmetyków albo olejków do twarzy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum