Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 9 lis 2016, 11:52
    veganka napisał:ja też ostatnie miesiące miałam bardzo stresujące, zmiana pracy, dzieci mi chorowały, więc strsu miałam co niemiara, odbiło się to na moim zdrowiu i kondycji, włosy strasznie mi zaczęły wypadać, skóra zrobiła sie zmęczona i ziemista. Po kilku miesiącach wszystko się ułożyło, a ja zaczęłam stosować suplementy bo włosów miałam coraz mniej, kupiłam w aptece oeparol femina bo był w promocji 2 opakowania w cenie 1, pomyślałam że starczy na dłużej i zainwestowałam, po miesiącu kuracji, włosy już tak nie wypadają, a do tego skóra jest bardzej promienna i paznokcie mniej łamliwe.
    chyba właśnie takie wzmacnianie od środka ma największy sens, wiesiołek to jest dosyć znana rzecz która ma super właściwości wzmacniające włosy i paznokcie i on też na pobudzenie wzrostu dobrze działa, sama go biorę od czasu do czasu po parę tygodni
    Cytuj
  • Naria 11 gru 2016, 12:54
    Wiesiołek ma w ogóle bardzo dużo właściwości. Ja łykam od dłuższego czasu oeparol właśnie na piękną skórę włosy i paznokcie i pomaga mi bardzo. Zdecydowanie mniej mi włosy wypadają i są jakby bardziej błyszczące. Ten wiesiołek to cuda działa wielki uśmiech A przy okazji to mi się paznokcie też przestały łamać i w końcu na święta będę miała długie i koniecznie czerwone wielki uśmiech A na włosy to moja babcia też wiesiołek w oeparolu i dodatkowo maseczkę z żółtek jajek. Jak dla mnie to maseczka trochę kiepsko pachnie ale babcia mówi, że podobno też coś tam pomaga.
    Cytuj
  • rudadagusia 27 sty 2017, 12:03
    Według mnie, w przypadku słabych i wypadających włosów, warto wypróbować formułę do włosów Olaplex (ostatnio widziałam, że w https://www.perfumeria.pl/Ona/Wlosy mają ją w całkiem dobrej cenie). Oprócz tego, że odżywia włosy, to jeszcze są bardziej gęste i ładnie się mienią przymrużenie oka Moje kumpelki używają też Olapelxu do farbowania, podobno nie niszczy aż tak bardzo włosów. Mogę ci polecić też szampony z keratynom, Ja używam tych z L'Oreal i jestem bardzo zadowolona wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 1 lut 2017, 17:03
    JA niestety też mam raczej liche włosy... Niestety to też dużo zależy od stresu, a na to nie zawsze mamy wpływ. Wspomagam się produktami Pilfood, jak na razie przynoszą bardzo dobre efekty, szampon i ampułki. Bliżej wiosny chcę też spróbować ich suplement, bo wtedy szczególnie warto się wzmacniać uśmiech
    Cytuj
  • zonja 3 lut 2017, 14:55
    Ja też zdecydowałam się na ten oeparol Piękne włosy skóra i paznokcie bo szybko widać efekty. Olej z wiesiołka jest niezawodny na te sprawy i warto spróbować jak ktoś chce mieć gęste i lśniące włosy
    Cytuj
  • veganka 8 lut 2017, 16:40
    ja dodatkowo kupiłam sobie jeszcze ampułki vichy aminexil clinical 5 takie ampułki na wzmocnienie włosów, widzę że są w lepszej kondycji i już tak nie wypadają, co było moją bolączką od dłuższego czasu.
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:49
    Ja bym poleciła jantar albo serum babuszki agafii przymrużenie oka
    Cytuj
  • malamiii 23 mar 2017, 0:45
    Spróbuj kupić suplement Oeparol na włosy skórę i paznokcie. Czytałam na portalu adamed.expert dużo pozytywnych tekstów właśnie o tego typu suplementach. Zdecydowanie jeszcze musisz wprowadzić zdrową dietę i ruch na świeżym powietrzu i powinno być dobrze
    Cytuj
  • nina_ky 7 cze 2017, 13:04
    Miałam kiedyś oeparol i nie widziałam po nim większych efektów. Dlatego jestem zdystansowana do takich suplementów.
    Cytuj
  • spakersom 17 cze 2017, 14:37
    Polecam kosmetyki Jantar, odżywka, szampon i mgiełka. Stosowanie ich jednocześnie wzmocni włosy i zahamuje wypadanie, a nawet pobudzi wzrost.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum