Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stosujecie suplementy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stosujecie suplementy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szarlottka 26 sie 2015, 18:48
    Ja nie stosuję żadnych supli. Kiedyś łykałam tabletki ale odkąd się naczytałam na ten temat to przestałam. Wolę odchudzać się zdrowo przymrużenie oka Ostatnio odkryłam ciastka parea i zastanawiam się nad ich zakupem. Mają bardzo dobry skład, nie zawierają cukru ani żadnej chemii. Jadłyście kiedyś? Szukam czegoś co zastąpi mi słodycze.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 17 wrz 2015, 11:46
    ja używam bo bez nich ciężko by mi było pozbyć się zalegającej wody w organizmie.
    Cytuj
  • otojestkasia 12 lis 2015, 11:35
    Stosuje przymrużenie oka na kilka rzeczy. Wykorzystalam juz cale spektrum suplementow z takiej firmy Hepatica, trafilam na nich przypadkiem, a teraz biore na ciezkie okresy, na wzmocnienieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Selenaa 15 maj 2016, 20:49
    Staram się systematycznie chociaż ćwiczyć , ponieważ bez aktywności fizycznej ani rusz. . Nie zawsze niestety mnie to wychodzi. Dlatego kupiłam therm line fast , co by nie mieć efektu jojo , oraz by suplement pomógł mi spalić tłuszcz, Jak na razie idzie mi świetnie.
    Cytuj
  • veganka 25 maj 2016, 12:34
    ja łykam od jakiegoś czasu oeparol femina, zauważyłam juz że włsoy wypadają mi coraz mniej.
    Cytuj
  • jarzebina 25 maj 2016, 21:10
    A jak z Twoim samopoczuciem po feminie? Zauważyłaś, żeby pms był łagodniejszy?
    Cytuj
  • zonja 5 sie 2016, 11:31
    Ja biorę folik tylko, bo poprawia mi nastrój i chroni od wielu innych chorób, nawet niektórych nowotworów także w apteczce jest numerem 1
    Cytuj
  • hasanna 8 sie 2016, 12:20     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sie 2016, 12:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Nigdy nie brałam żadnych suplementów poza witaminami i tranem w okresie jesienno-zimowym i nic ponad to.
    Cytuj
  • zonja 9 sie 2016, 12:20
    Nigdy nie brałaś folika? Nawet jak byłaś w ciąży?
    Cytuj
  • sylwusia163 16 sie 2016, 19:55
    Ostatnio brałam oeparol piekna skóra włosy paznokcie bo białe plamki pojawiły mi sie na paznokciach. Zazwyczaj ich nie maluję i to nie ładnie wyglada. Poza tym moje włosy cierpiały po trwałej którą zrobiłam pół roku temu. Troche przypominały siano. Teraz juz jest lepiej, łatwiej się rozczesują, a białe plamki na pazkociach znikły.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum