Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stres, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stres

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 8 sty 2018, 22:01
    specjalista w ostateczności, kiedy już rzeczywiście nie dajemy radę opanować nerwów. z mojej strony mogę polecić znalezienie sobie relaksującego hobby które pozwoli zapomnieć o problemach. no i trzeba też zadbać o profilaktykę zdrowotną, bo nie od dziś wiadomo że stres niszczy zdrowie. ja się lekarza pytałam co mogę brać w takim przypadku i zalecił przyjmować biovital, systematycznie dla wzmocnienia kondycji organizmu.
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:22
    mam w domowej apteczce nervomix control, nawet ostatnio mamie dałam listek, była u mnie w odwiedziny, mama to typ wrazliwca i wieloma rzeczami ię przejmuje, mój brat miał zawirowania w pracy i ona to chyba bardziej przezywała od niego, więc chodziła taka spięta, dałam jej nervomix, pmogło, poszłyśmy na shopping i mama chyba przez te parę godzin sie zrelaksowała uśmiech mówiła że sama obie też kupiła do domu opakowanie
    Cytuj
  • han26 24 lut 2018, 14:42
    UllKa napisał:Olejek konopny cbd Pharma pomaga złagodzić skutki stresu. Jest skuteczny także w terapii depresji i stanów lękowych.
    To naturalny produkt, można go stosować bez obawy że się od niego uzależnimy uśmiech Ma wymagane certyfikaty, jest polecany przez lekarzy.
    Cytuj
  • adammaj 14 mar 2018, 18:09
    o widzisz aleksis myślę, ze nervomix to dobry pomysł, ja pamiętam jak zdawałem prawko to też brałam dzień przed i zaraz noga była opanowana. A tak to ja jetsem zawsze jednym wielkim kłębkiem nerwów, zawsze sie stresuje, wszystkim wielki uśmiech
    Cytuj
  • Karina33 20 mar 2018, 12:09

    Farmakologia to ostateczność. Trzeba umieć radzić sobie ze stresem i przykrymi wydarzeniami naturalnymi sposobami a przede wszystkim liczy się dystans i odpowiednie nastawienie.
    Cytuj
  • super_Majka 28 mar 2018, 16:14
    Wyślij go na cały dzień poza dom z jakimś bliskim przyjacielem. Niech pojedzie w góry, na ryby. Cokolwiek co sprawi mu przyjemność i go wyciszy. Myślę, że jak się wygada kumplowi zrobi mu się lepiej. No a jak nie to zaproponuj wspólny trening. Jak rozładuje napięcie to oczyści głowę.
    Cytuj
  • Daria05 9 kwi 2018, 18:03
    Karina33, tylko farmakologia niejedno ma imię. Choćby nervomix adammaja, to jednak ziółka w kapsułce. To trochę, coś innego niż jakieś mocne środki, które moga uzależniać.
    Cytuj
  • izapixi 17 maj 2018, 12:45
    ziołowych środków nie ma się co bać, poczytajcie sobie skład, głónie to melisa i magnez, można jasne zrobić napar ale dla mnie sam smak już dyskwalifikuje i to czekanie aż się zrobi, wolę tabletki, mozna wziąć zawsze i w kazdych warunkach
    Cytuj
  • Agness5 17 maj 2018, 13:11
    Stres naprawdę bardzo źle wpływa na nasze zdrowie, sama się o tym przekonałam. Delikatne zioła są ok, ale przede wszystkim trzeba stresu unikać. Np. poprzez zmianę pracy, unikanie toksycznych ludzi itd. Nastawienie do życia mega się liczy w tym przypadku.
    Cytuj
  • engii 30 maj 2018, 12:29
    Tylko nie zawsze da się tego stresu uniknąć, niestety. Ja kiedy jestem zestresowana, mam okropny problem z zasypianiem i cały czas czuję, jak napędza mnie adrenalina
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Prostownica
Następna: Badanie KTG